Na TGS 2011 zabraknie The Last Guardian

Michał Ostasz
2011/09/11 12:18
2
0

The Last Guardian, najnowsza gra od Team ICO po raz kolejny nie zostanie pokazana szerszej publiczności. Dlaczego autorzy nie zaprezentują jej na japońskich targach?

Na TGS 2011 zabraknie The Last Guardian

Firma Sony, wydawca The Last Guardian, potwierdziła że nie zobaczymy tej produkcji na Tokyo Game Show 2011. Jednocześnie oficjele tego koncernu zapewniają:

Możecie być pewni, że Fumito Ueda i jego zespół ciężko pracują nad tym, aby dostarczyć Wam jak najlepszą grę będącą urzeczywistnieniem ich wizji.

Wielka szkoda. Zastanawiający jest fakt, że mimo zbliżającej się premiery kompilacji Team ICO Collection, w skład której wchodzą poprzednie gry tego studia, ICO i Shadow of the Colossus, nie dowiemy się niczego nowego na temat trzeciej części tej "trylogii".

GramTV przedstawia:

Pozostaje pytanie: czy The Last Guardian ukaże się jeszcze na tej generacji konsol? Być może będzie to tytuł startowy dla PlayStation 4. Na tę chwilę musimy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: US PlayStation Blog

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
11/09/2011 21:23

Kuuuuuuurde, chcialbym wreszcie zobaczyc nowe materialy z TLG, mix SotC i Ico brzmi jak mokry sen wiec cholernie mnie to wyniszcza ;p Spodziewalem sie obowiazkowego pokazu na tej konkretnej imprezie a tu lipa;

Usunięty
Usunięty
11/09/2011 15:43

Będę czekał na ten tytuł choćby do śmierci!