Informacje

Serious Sam 3: BFE na PC z datą premiery

4

Wiemy już, kiedy ukaże się Serious Sam 3: BFE. Twórcy niestety nie dotrzymali wcześniej ustalonego terminu i na grę będziemy musieli poczekać do połowy października.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Pecetowa wersja Serious Sam 3: BFE zadebiutuje 18 października - poinformowała firma Devolver Digital, odpowiadająca za dystrybucję gry na Zachodzie. Termin wydania tego tytułu na konsolach nie został dotąd ujawniony. Należy zatem dopuszczać ewentualność, że na PS3 i X360 Poważny Sam zawita później. Przypomnijmy, że pierwotnie zakładaną datą premiery było tegoroczne lato. Powodów poślizgu nie ujawniono.

Do zainteresowania się grą zachęca Davor Hunski z Croteam. - Wierzymy, że Serious Sam 3: BFE to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Zaprojektowaliśmy wiernego arcade'owemu stylowi FPS-a z nieprzerwaną brutalną akcją, z której znana jest seria, i którą gracze kochali przez ostatnią dekadę - mówi.

Przypomnijmy, że znane są już wymagania sprzętowe Serious Sam 3: BFE - nie należą one niestety do najmniejszych (zwłaszcza zalecana konfiguracja wywołuje zdziwienie). Zachęcamy też do obejrzenia nowego gameplayu.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Muradin_07

Czyli w sumie zaskoczenia nie ma... że będzie po wakacjach. Tylko właśnie trochę za bardzo ryzykowny okres sobie wybrali... ale ich wybór. Tak naprawdę to pewnie jako pierwszego wybiorę Sama z sentymentu. BF3 i MW3 też kiedyś sobie kupię... ^^

Odpowiedz
G rammi

Również jak Pepsi liczyłem, że gra wyjdzie do połowy września a tu lipa.. No cóż, trzeba czekać. Tylko zamiast tego młota wolałbym piłę łańcuchową jak to było w drugim starciu ;)

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

A ja z kolei spodziewałem się, że dadzą znacznie późniejszą premierę. W obawie przed natłokiem tytułów mogli przeskoczyć nawet na następny rok. Ale dobrze, im prędzej tym dla fajniej w sumie :) jak gotowe to po co czekać.

Odpowiedz
G Karfein

Świetnie. Akurat zdążę przejść wersje HD pierwszych dwóch części. A i mam ochotę jeszcze SS2 sobie przypomnieć przedtem.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?