Informacje

Prace nad DLC do Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad już trwają

6 Mateusz Stanisławski

Studio Tripwire Interactive potwierdziło, że zawartość ich nowego FPS-a, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, będzie w przyszłości rozszerzana na kilka różnych sposobów.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - obrazek 1
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Mowa tutaj przede wszystkim o DLC – twórcy przyznali, że już teraz przygotowują pierwszą paczkę z pojazdami i elementami ekwipunku. Co jednak najważniejsze, tego typu mniejsze rozszerzenia, na które prędzej czy później złożą się również mapy, zawsze będą darmowe. – Chcielibyśmy wydać pierwszy bezpłatny mikrododatek jeszcze w tym roku, ale tak naprawdę wszystko zależy od tego, w co go finalnie wyposażymyczytamy w wywiadzie na łamach serwisu GameSpy.

Autorzy ponadto cały czas rozważają przygotowanie pełnoprawnych rozszerzeń (już płatnych), których zawartość dorównywałaby temu, co znajdziemy w kampanii dla pojedynczego użytkownika w Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Zapewniają również, że najlepsi gracze za swoje wyniki będą nagradzani między innymi unikatową bronią oraz że w okolicy premiery podstawki światło dzienne ujrzy darmowy zestaw narzędzi deweloperskich.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, który ostatnio zaliczył dwutygodniową obsuwę, zostanie zaprezentowany podczas targów gamescom 2011. Przypominamy, że od niedawna możecie sprawdzić, czy Wasz pecet będzie w stanie obsłużyć tego ekskluzywnego dla komputerów osobistych FPS-a.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G piorko90

Dla mnie miodzio :D RO 2 rusza z kopyta. Trochę nie podoba mi się to, że najlepsi gracze dostaną unikalne bronię. Mam nadzieje, że nie pójdzie to w stronę CoD MW 2 i słynnych C18 x2

Odpowiedz
G Maciej2801

Jaką unikatową broń ??????????

Odpowiedz
G Master_Morti

> Jaką unikatową broń ??????????
Prototypy np Mkb42 ("niemiecki kałasz") z okładki gry czy MP40/II (z podwójnym, przesuwanym magazynkiem). Będą bardzo rzadkim widokiem na serwerach - trzeba będzie spory lvl dla nich wbić :PTe dodatkowe pojazdy to czołgi lekkie Panzer III i T 70 oraz transportery opancerzone.

Odpowiedz
G Maciej2801

niemiecki kałasz za to to tramwaj powinien Cię rozjechać Kałasz był aż 5 lat później opracowany

Odpowiedz
G barth89

Darmowe DLC - ok, fajnie :) A co do płatnych... Ten dodatek z pacyfikiem - ktoś wie kiedy mniej więcej miałby się ukazać?

No i ciekawe, czy to tylko duże, płatne DLC, czy normalny dodatek pudełkowy.

Odpowiedz
G Master_Morti

> niemiecki kałasz za to to tramwaj powinien Cię rozjechać Kałasz był aż 5 lat później
> opracowany
Przepraszam chłopie, że ośmieliłem się nazwać Sturmgewehr 44 (a dokładniej prototyp Maschinenkarabiner 42) "kałaszem", ale nie mam pojęcia, czy to wiesz o tym cokolwiek, czy tylko się pytasz o te bronie, więc taki skrót myślowy nie wydał mi się błędem. Specjalnie użyłem cudzysłowu. Żenada...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?