News

Prace nad DLC do Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad już trwają

Mateusz Stanisławski, 15.08.2011 11:00 6

Studio Tripwire Interactive potwierdziło, że zawartość ich nowego FPS-a, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, będzie w przyszłości rozszerzana na kilka różnych sposobów.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Mowa tutaj przede wszystkim o DLC – twórcy przyznali, że już teraz przygotowują pierwszą paczkę z pojazdami i elementami ekwipunku. Co jednak najważniejsze, tego typu mniejsze rozszerzenia, na które prędzej czy później złożą się również mapy, zawsze będą darmowe. – Chcielibyśmy wydać pierwszy bezpłatny mikrododatek jeszcze w tym roku, ale tak naprawdę wszystko zależy od tego, w co go finalnie wyposażymyczytamy w wywiadzie na łamach serwisu GameSpy.

Autorzy ponadto cały czas rozważają przygotowanie pełnoprawnych rozszerzeń (już płatnych), których zawartość dorównywałaby temu, co znajdziemy w kampanii dla pojedynczego użytkownika w Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Zapewniają również, że najlepsi gracze za swoje wyniki będą nagradzani między innymi unikatową bronią oraz że w okolicy premiery podstawki światło dzienne ujrzy darmowy zestaw narzędzi deweloperskich.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, który ostatnio zaliczył dwutygodniową obsuwę, zostanie zaprezentowany podczas targów gamescom 2011. Przypominamy, że od niedawna możecie sprawdzić, czy Wasz pecet będzie w stanie obsłużyć tego ekskluzywnego dla komputerów osobistych FPS-a.

najnowsze