3 miliony sprzedanych egzemplarzy Zumba Fitness; "dwójka" już w drodze

Michał Ostasz
2011/08/12 11:29
2
0

Zumba Fitness, czyli zestaw ćwiczeń w formie gry wideo wykorzystującej kontrolę ruchu okazał się gigantycznym sukcesem. Wydawca tej produkcji potwierdził, że trafiła ona aż do trzech milionów użytkowników!

3 miliony sprzedanych egzemplarzy Zumba Fitness;

Zachęceni sukcesem pierwowzoru producenci już jakiś czas temu rozpoczęli pracę nad Zumba Fitness 2. Co ciekawe, na tę chwilę zapowiedziano jedynie wersję na konsolę Nintendo Wii. Czyżby to właśnie na tej platformie oryginał był najpopularniejszy? Firma Majesco milczy w tej kwestii.

W Zumba Fitness 2 pojawi się tryb Progress, który pozwoli nam na śledzenie własnych postępów w trenigu oraz pozwoli nam stworzyć własny program ćwiczeń. Warto dodać, że zespół specjalistów od Zumby w składzie Beto, Tanya Beardsley i Gina Grant ponownie pomaga w pracach nad grą.

Dla ciekawskich: Zumba to połączenie aerobiku z tańcem, które ma być przede wszystkim dobrą zabawą dla uczestników zajęć. Zumbę "ćwiczy się" głównie przy rytmach latynoskich.

GramTV przedstawia:

Poniżej możecie zobaczyć pierwsza dwa screeny z gry Zumba Fitness 2:

Źródło: VG247

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
12/08/2011 12:17

Właśnie, jak to jest? Mi się wydawało że Fitness Evolved to najlepsza gra treningowa tego typu, a do tańczenia Dance Central (a niedługo druga część) jest najlepszy. Ma ktoś może Zumbe i którąś z tamtych dwóch i jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ta właśnie zrobiła taką furore? :D Bo tera zgłupiałem i nie wiem co kupić :D

Usunięty
Usunięty
12/08/2011 12:13

Nie rozumiem fenomenu tej gry. Ściągnałem demo i po chwili wywaliłem. Nie umywa się to do Dance Central ani trochę. Fakt,teraz jest mania i wszędzie gdzie nie spojrzysz są Zumba imprezy. WTF? :D