News

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad zalicza obsuwę

Mateusz Stanisławski, 08.08.2011 16:05 9

Studio Tripwire Interactive poinformowało, że data premiery ich nowej produkcji, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, została zmieniona. Na szczęście opóźnienie nie jest duże.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Przynajmniej w stosunku do ostatnich dość radykalnych obsuw The Darkness II, Armored Core 5 czy też Twisted Metal, które ostatecznie pojawią się w sprzedaży w 2012 roku. Jak poinformowali twórcy ze studia Tripwire Interactive na oficjalnej witrynie internetowej Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, ich najnowszy FPS trafi na sklepowe półki z dwutygodniowym opóźnieniem, czyli 13 września bieżącego roku (poprzednio mówiono o 30 sierpnia). Powód zmiany terminu debiutu? Chęć doszlifowania finałowej wersji produkcji.

W dodatkowej notce na rzeczonej stronie czytamy, że mowa tu tylko o usuwaniu bugów i różnej maści niedoróbek głównie w sferze technicznej tytułu, nie o dokonywaniu drastycznych zmian w jego zawartości. Autorzy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i przekonują, że dodatkowe dwa tygodnie prac są naprawdę konieczne, by dostarczyć odpowiedniej jakości produkt.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, który trafi tylko na komputery osobiste, zostanie zaprezentowany podczas targów gamescom 2011. Przypominamy, że od niedawna możecie sprawdzić, czy Wasz pecet będzie w stanie obsłużyć tego FPS-a firmy Tripwire Interactive.

najnowsze