Firefall, sieciowa gra akcji byłych pracowników Blizzarda, pojawi się jeszcze w tym roku

Mateusz Stanisławski
2011/08/02 14:32
4
0

Studio Red 5 Studios wywiąże się ze wcześniejszych obietnic dotyczących daty premiery swojej pierwszej gry. Przedstawiciel firmy potwierdził, że Firefall zdąży zadebiutować w 2011 roku.

Firefall, sieciowa gra akcji byłych pracowników Blizzarda, pojawi się jeszcze w tym roku

Mark Kern – jeden z założycieli Red 5 Studios oraz współtwórca takich gier, jak StarCraft, Diablo II i World of Warcraft – napisał na oficjalnym forum Firefall, że premiery produkcji możemy się spodziewać w grudniu bieżącego roku. Nie wiadomo niestety, czy miał na myśli debiut tytułu wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, czy uwzględnił przy tym również Stary Kontynent. Potwierdzono za to, że przed premierą gracze będą mogli przetestować produkcję w ramach betatestów.

Ponadto z opublikowanych na łamach serwisu MMO Culture informacji dowiadujemy się, że gra jest gotowa w ponad 50 proc. Kilka podstawowych składowych tytułu znajduje się w końcowej fazie przygotowań – przykładowo mapy są ukończone już w 90 proc.

GramTV przedstawia:

Gwoli ścisłości dodajmy, że Firefall trafi tylko na komputery osobiste. Gra będzie darmowa, przy czym znajdzie się w niej popularny w tego typu tytułach system mikropłatności.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
02/08/2011 15:58

Ojj czekam na tą grę, nie wiem czemu, ale zapowiada się fajnie :>

Usunięty
Usunięty
02/08/2011 15:53

Moje oczy są szczęśliwe widząc natłok gier F2P. Ten model rozgrywki bardzo mnie satysfakcjonuje, a coraz więcej produkcji może stawać czoło w czoło z pełnopłatnymi tytułami.

Usunięty
Usunięty
02/08/2011 15:03

Ech - żyć nie dadzą człowiekowi ... FireFall... Ostatnio zapowiadany F2P shooter od crytek''a na CE3... Warface czy jakoś tak... A ja z utęsknieniem czekam na Tribe Ascend xD...
Trwa Wczytywanie