Informacje

Piąty odcinek dziennika twórców Rage'a przedstawia naszych wrogów

5 Mateusz Stanisławski

Niedawno dowiedzieliśmy się, czym postrzelamy w FPS-ie Rage – pozostawało pytanie, kogo będziemy kasować za pomocą zademonstrowanych pukawek. No i proszę, mamy odpowiedź – wydane właśnie dev diary prezentuje naszych oponentów.

Szychy ze studia id Software zapewniają, że Pustkowia będą pełne intrygujących przeciwników. Nie zabraknie między innymi dobrze wyposażonych rzezimieszków należących do różnych klanów, wściekłych mutantów z prowizorycznym orężem tudzież wojaków mających na podorędziu nowoczesne zabawki. Twórcy pod koniec pięciominutowego materiału przedstawiają również kilka szczegółów na temat tworzenia sugestywnych animacji oraz sztucznej inteligencji. Rzecz jasna, przy tym wszystkim nie brakuje świeżych fragmentów gameplayu.

Najnowsza gra ekipy dowodzonej przez Johna Carmacka trafi do europejskich sklepów 7 października bieżącego roku (platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360). Więcej informacji na temat tego nielicho dobrze prezentującego się FPS-a znajdziecie między innymi w naszej zapowiedzi przygotowanej na bazie pokazu gry na targach E3 2011. Pamiętajcie również, że w połowie sierpnia rozpocznie się impreza GamesCom 2011, na której nie zabraknie Rage’a.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Katsper

Gdy po raz Pierwszy zaprezentowano gre, gameplay wygladal bardzo blado, az uwierzyć nie moge jak bardzo od tamtej pory gra ewoulowała, na Lepsze.

Czekam z niecierpliwością na ten tytuł bardziej niz na jakiegokolwiek CoDa czy BFa.

Odpowiedz
G kiczka116

>Gdy po raz Pierwszy zaprezentowano gre, gameplay wygladal bardzo blado, az uwierzyć nie moge jak bardzo od tamtej pory gra ewoulowała, na Lepsze.

Czekam z niecierpliwością na ten tytuł bardziej niz na jakiegokolwiek CoDa czy BFa.

również tak uważam.;) Ale może co do drugiego zdania, to trochę mniej.;)
Co do gry to na prawdę szok.;)

Odpowiedz
RobsonAmbro

Mi jakoś to nudno wygląda. Wszytko ok jest masa zapijania na różny sposób ale jakoś to i tak nudno wygląda.

Odpowiedz
G TheFlyingDutchman

Cool, w Rage strasznie podobają mi się akcje na otwartych przestrzeniach. Od razu przypomina mi się Borderlands, w którym to większość zabawy była w ten sposób przygotowana i wyszło bardzo fajnie.

Odpowiedz
G karolekx23x

Gra mi się bardzo podoba, czekam z niecierliwościa. Klimat wspaniały, na to czekam.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?