News

Piąty odcinek dziennika twórców Rage'a przedstawia naszych wrogów

Mateusz Stanisławski, 28.07.2011 20:00 5

Niedawno dowiedzieliśmy się, czym postrzelamy w FPS-ie Rage – pozostawało pytanie, kogo będziemy kasować za pomocą zademonstrowanych pukawek. No i proszę, mamy odpowiedź – wydane właśnie dev diary prezentuje naszych oponentów.

Szychy ze studia id Software zapewniają, że Pustkowia będą pełne intrygujących przeciwników. Nie zabraknie między innymi dobrze wyposażonych rzezimieszków należących do różnych klanów, wściekłych mutantów z prowizorycznym orężem tudzież wojaków mających na podorędziu nowoczesne zabawki. Twórcy pod koniec pięciominutowego materiału przedstawiają również kilka szczegółów na temat tworzenia sugestywnych animacji oraz sztucznej inteligencji. Rzecz jasna, przy tym wszystkim nie brakuje świeżych fragmentów gameplayu.

Najnowsza gra ekipy dowodzonej przez Johna Carmacka trafi do europejskich sklepów 7 października bieżącego roku (platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360). Więcej informacji na temat tego nielicho dobrze prezentującego się FPS-a znajdziecie między innymi w naszej zapowiedzi przygotowanej na bazie pokazu gry na targach E3 2011. Pamiętajcie również, że w połowie sierpnia rozpocznie się impreza GamesCom 2011, na której nie zabraknie Rage’a.

najnowsze