Nowe DLC i patch do Men of War: Oddział Szturmowy w sieci

Mateusz Stanisławski
2011/07/23 23:27
0
0

Firma 1C Company poinformowała o wydaniu drugiego mikrorozszerzenia do strategii Men of War: Oddział Szturmowy. Ten drugowojenny RTS od studia Digitalmindsoft doczekał się również kolejnej sporej aktualizacji.

Nowe DLC i patch do Men of War: Oddział Szturmowy w sieci

Wydany za pośrednictwem platformy Steam Skirmish Pack oferuje pięć świeżych misji (po jednej dla Stanów Zjednoczonych, Niemiec, ZSRR, Polski oraz Japonii). Producent zapewnia, że nowe wyzwania – do rozegrania zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i kooperacji – w dużej mierze różnią się od tych, które serwuje podstawowa wersja gry. Nadrzędne cele na polach bitew sprowadzają się tutaj przede wszystkim do obrony czterech kluczowych pozycji przed kolejnymi falami wrogów i, w końcowej fazie potyczki, przeprowadzania decydujących kontrataków wymierzonych w najbardziej osłabione jednostki przeciwnika.

W sieci pojawiła się także łatka, która aktualizuje Men of War: Oddział Szturmowy do wersji 1.96.6. Zajmujący na dysku twardym prawie 320 MB patch nie tylko usuwa sporo błędów (głównie związanych z oprawą graficzną i multiplayerem), ale również dodaje kilkanaście nowych elementów ekwipunku żołnierzy.

GramTV przedstawia:

Jeżeli kupiliśmy grę na Steamie, aktualizacja automatycznie się pobierze. Pozostali posiadacze produkcji muszą samodzielnie pobrać łatkę z oficjalnej strony internetowej Men of War: Oddział Szturmowy (wersja full patcha zawiera wszystkie wcześniejsze poprawki, z kolei na small składa się tylko 1.96.6).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!