Nowy zwiastun Call of Juarez: The Cartel prezentuje zabawę przez sieć

Mateusz Stanisławski
2011/07/14 13:00
3
0

Najważniejszą składową wieloosobowych trybów w Call of Juarez: The Cartel będzie kooperacja, ale twórcy nie zapomnieli o tradycyjnych potyczkach przez sieć. Firma Ubisoft zademonstrowała je na najnowszym trailerze.

Z materiału dowiadujemy się, że na multiplayer złożą się cztery formy zabawy, w których wcielimy się w gangstera bądź stróża prawa. Oprócz klasycznej rywalizacji drużyn (Team Deathmatch) Techland zaserwuje nam tryb Robbery Crew, w którym jeden zespół musi przenieść do samochodu walizkę z narkotykami (osobnik targający ładunek dla utrudnienia nie może biegać), drugi – zrobić wszystko, by tym pierwszym nie udało się osiągnąć celu. Obszerne wrażenia z obcowania właśnie z tą formą rozgrywki możecie przeczytać w naszej ostatniej relacji z prezentacji gry.

GramTV przedstawia:

Kolejny tryb, Star Witness, jawi się jako klasyczna obrona danej persony przed nieprzyjaciółmi, natomiast dość enigmatyczne zapowiedziany Cartel Deal to strzelanina na ulicach po nieudanej wymianie handlowej. Zakładam, że mowa o tradycyjnym Free for All.

Call of Juarez: The Cartel ujrzy światło dzienne już w przyszłym tygodniu – ale tylko na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Pecetowcy na swoją edycję muszą poczekać do ostatnich dni sierpnia.

Komentarze
3
bezlerg
Gramowicz
14/07/2011 18:06

Counter-Strike 2 :P

Usunięty
Usunięty
14/07/2011 15:06

Jakby CS na wesolo ;pNie wiem, jak wyjdzie to sie zobaczy ;d

Usunięty
Usunięty
14/07/2011 15:04

Słabiutko to wygląda:(
Trwa Wczytywanie