Call of Juarez: The Cartel na PC mocno opóźnione!

Adam "Harpen" Berlik
2011/07/04 12:28

Techland poinformował, że Call of Juarez: The Cartel nie pojawi się równocześnie na wszystkich platformach - najpierw gra trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3, a kilka tygodni później zadebiutuje na PC.

Call of Juarez: The Cartel na PC mocno opóźnione!

W przesłanej nam informacji Techland ujawnił, że Call of Juarez: The Cartel na PC pojawi się w sprzedaży dopiero 26 sierpnia. Data premiery edycji konsolowych nie uległą zmianie - posiadacze X360 i PS3 będą mogli grać już od 21 lipca. Niestety, przyczyny opóźnienia nie podano.

Knicz i Myszasty mieli już okazje zapoznać się przedpremierową wersję tej produkcji - oto ich pierwsze wrażenia z Call of Juarez: The Cartel. Grę możecie zamówić w przedsprzedaży w sklepie gram.pl z bonusowym DLC, zawierający pistolet maszynowy i półautomatyczne pistolety:

GramTV przedstawia:

Komentarze
63
Usunięty
Usunięty
12/07/2011 20:02

+1 Dandelion , też chciałem kolekcjonerke a tu nie ma dla X360 -_- Granie na PC nie daje mi frajdy of wielu lat więc będe musiał zadowolić się wersją tylko z bonus dlc.

Usunięty
Usunięty
08/07/2011 14:07

Marudzicie, że miesiąc później. Ale jakby wypuścili równo i gra na PC była niedokończona (błędy itp) to byście gadali, że wydali szybko żeby kasę zarobić. Tak jak G3

Usunięty
Usunięty
07/07/2011 11:29

@LESZ3uDziecko drogie, żenadą jest polityka firmy Ubisoft, która prawie zawsze wydaje gry na PC z opóźnieniem. Piratów nie ściągam bo w odróżnieniu do co niektórych zarabiam i gdy chcę coś kupić to kupuję.....Jeśli gry nie kupuję to i jej nie ściągam. Gra najważniejszą rzeczą w życiu ?? hmmm....pozostawię to bez komentarza. Może dla Ciebie jest....
Trwa Wczytywanie