Informacje

Trailer Spider-Man: Edge of Time już w sieci!

3 Michał Ostasz

Zapowiedziana ledwie tydzień temu gra Spider-Man: Edge of Time doczekała się już pierwszego zwiastuna! Gorąco zachęcamy Was do oglądania!

Trailer Spider-Man: Edge of Time już w sieci! - obrazek 1
Spider-Man: Edge of Time

Przypomnijmy, że fabuła gry będzie kręcić się wokół uszkodzonego kontinuum czasowego, przez co Człowieka Pająka może spotkać... przedwczesna śmierć. W Spider-Man: Edge of Time pokierujemy aż dwoma wersjami znanego superbohatera: Amazing Spider-Manem oraz Spider-Manem 2099.

Poniżej możecie zobaczyć rzeczony trailer:

Co możemy wywnioskować z pierwszego klipu, na którym widać było parę ujęć prezentujących rozgrywkę? Gra najprawdopodobniej będzie przypominać poprzedni tytuł studia Beenox, również traktujący o przygodach Petera Parkera - mowa oczywiście o Spider-Man: Shattered Dimensions. Edge of Time wygląda i brzmi właściwie tak samo jak jej poprzedniczka.

Spider-Man: Edge of Time pojawi się już na jesieni bieżącego roku. Najprawdopodobniej gra trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz pecety.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
DiabloStars

Spider Man Shattered Dimensions bardzo przypadła mi do gustu ze względu na dużo pajeczego humoru zawartego w tytule - jeśli Krawędź Czasu także bedzie go zawierała to kupuje w ciemno , system walki był fajny więc raczej go zostawią , mam tylko nadzieję , iz poziomy będą trochę rozleglejsze

Odpowiedz
marcin-malysza

Dokładnie, np. teksty w misji z Juggernautt'em. Seryjnie grałem w tą grę z bananem na twarzy :D. Czekam na kolejną odsłonę od tej ekipy :)

Odpowiedz
mmmicz

Czy Shattered Dimensions ukazało się w końcu na PC? Bo coś nie mogę w sklepach znaleźć tej gry. Pozdrawiam

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?