Shadow Complex doczeka się kontynuacji

Adam "Harpen" Berlik
2011/03/14 09:09
1
0

Żadnych szczegółów na razie nie znamy, ale mamy zapewnienie twórców, że nie zamierzają oni porzucić marki Shadow Complex. Nic dziwnego - pierwsza część została bardzo ciepło przyjęta.

- Ujmę to w ten sposób: kolejna część Shadow Complex to nie kwestia czy, ale kiedy. Shadow Complex jest naszym dzieckiem i bardzo je kochamy. Pracujemy nad różnymi fajnymi rzeczami (w ogóle). Tyle, co mogę powiedzieć - ujawnił Donald Mustard, dyrektor kreatywny studia Chair Entertainment należącego do Epic Games. Shadow Complex doczeka się kontynuacji

Shadow Complex ukazał się w 2009 roku na Xbox Live. Gra jest strzelaniną z elementami platformówki, w której rozgrywkę obserwujemy z boku. O sile tego tytuł świadczy absorbująca rozgrywka (świetny level design), ilość dostępnych rodzajów broni, a także stosunkowo długi czas rozgrywki.

Z informacji opublikowanych na GameRankings wynika, że Shadow Complex może pochwalić się średnią ocen 89,29 procent (na podstawie 58 recenzji).

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Vifon
Gramowicz
14/03/2011 16:57

Kupiłem w dniu premiery. Kto nie zagrał, a ma Xboksa, niech zagra i to jak najszybciej!PS: Śmieszne, że akurat screen, który daliście przedstawia łamanie sekwencji gry. Na tym etapie nie da się normalnie mieć pistoletu. Tak, wiem, że to oficjalny screen.