Shadow Complex Remastered ukaże się 3 maja na PS4

Małgorzata Trzyna
2016/04/20 16:25
0
0

Shadow Complex Remastered to nie tylko lepsza oprawa graficzna, ale też nowe osiągnięcia i wyzwania.

- Projektując Shadow Complex, chcieliśmy stworzyć grę przypominającą nieliniowe side-scrollery 2D, które zawsze uwielbialiśmy, takie jak Super Metroid czy Castlevania: Symphony of the Night - powiedział Donald Mustard, założyciel ChAIR i dyrektor kreatywny. - Ten gatunek zapadł nam najbardziej w pamięć, ale porzucono go na rzecz nowych gier z trójwymiarową grafiką. Uwielbiamy nowoczesne gry, ale tęskniliśmy za czymś, co oferowałoby posmak i prostotę starych produkcji.

Shadow Complex Remastered skupia się na eksplorowaniu nieliniowych poziomów, dynamicznych walkach i zdobywaniu ulepszeń pozwalających pokonywać przeszkody. Kampania wystarcza na ponad 10 godzin. Grę można przechodzić wielokrotnie, by zdobyć wszystkie przedmioty i power-upy, a także spróbować swych sił w trybie Proving Grounds i szlifować swe umiejętności w różnych wyzwaniach.

GramTV przedstawia:

Gra oferuje całą zawartość, jaka była dostępna w pierwotnej wersji. Nowa wersja cechuje się lepszą oprawą graficzną i dodaje więcej Master Challenges. Twórcy opracowali również nowe sposoby eliminowania przeciwników - możemy podpatrzyć techniki wrogów i wykorzystać je przeciwniko nim.

Shadow Complex Remastered trafi na PS4 3 maja. Wersja na PC również planowana jest na maj. Grą w edycji Remastered posiadacze Xboksów One mogą cieszyć się od marca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!