Plotka: Uncharted na PlayStation Portable 2 w produkcji

Adam Berlik
2010/12/20 10:21
3
0

Któż może być lepiej poinformowany niż redakcja jednego z najpopularniejszych magazynów o grach na świecie? GameInformer ujawnia, że spin-off cyklu Uncharted trafi na PSP 2.

Plotka: Uncharted na PlayStation Portable 2 w produkcji

Co do tego, że PlayStation Portable 2 znajduje się w produkcji, chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Właśnie pojawiła się kolejna niepotwierdzona wiadomość na temat rzeczonej konsoli przenośnej. GameInformer podobno dowiedział się, że Sony ma w planach wydanie spin-offu cyklu Uncharted na PSP 2.

Mało tego, Uncharted na PSP 2, podobnie jak sama konsola, miałby ukazać się pod koniec przyszłego roku kalendarzowego. Redakcja magazynu ujawnia również, że wspomniany tytuł miałby charakteryzować się naprawdę wysokiej jakości oprawą graficzną, dzięki możliwościom oferowanym przez nowe PlayStation Portable.

GramTV przedstawia:

Tymczasem jeśli chodzi o markę Uncharted, to jedno jest pewne - trzecia część serii, dedykowana PlayStation 3, ukaże się na początku listopada 2011 roku.

Komentarze
3
Doomann
Gramowicz
20/12/2010 22:53

Kurde, od jakiegoś czasu gryzę się z myślami, czy nie kupić PSP, ale nie siedzę tak często w poczekalniach/pociągach/na lotniskach, żeby uzasadnić jego zakup. Ale jak Uncharted będzie na PSP 2, to chyba zacznę odkładać kasę...

Usunięty
Usunięty
20/12/2010 11:16

Do pierwszych pre-orderów PSP2 dorzućcie właśnie Uncharted, sukces gwarantowany.

Usunięty
Usunięty
20/12/2010 10:29

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Jedynie przeboje mogę pomóc PSP się wypromować.
Trwa Wczytywanie