Knights Contract z datą premiery

Adam Berlik
2010/12/08 13:46

THQ ustaliło, kiedy dokładnie Knights Contract pojawi się w Europie. Jest to nowa produkcja autorów Clash of the Titans, Folklore oraz Majin and the Forsaken Kingdom.

25 lutego 2011 roku - ten termin powinni zaznaczyć w kalendarzu wszyscy entuzjaści przygodowych gier akcji ukazanych z perspektywy trzeciej osoby. To właśnie wtedy w europejskich sklepach zadebiutuje produkcja zatytułowana Knights Contract tworzona przez studio Game Republic. Knights Contract

Akcja gry Knights Contract rozgrywać się będzie w osiemnastowiecznych Niemczech, gdzie przejmując kontrolę nad Heinrichem, katem doktora Fausta. Wespół z Gretchen, która rzuciła na głównego bohatera klątwę nieśmiertelności, stawi on czoła Faustowi, by ponownie stać się zwykłym śmiertelnikiem. Esencję rozgrywki mają stanowić dynamiczne starcia z przeciwnikami (przy wykorzystaniu różnych narzędzi oraz w walce wręcz) - ci na ekranie będą pojawiać się w ogromnych ilościach.

Knights Contract adresowane jest do posiadaczy konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra nie ma jeszcze polskiego dystrybutora.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!