News

343 Industries zatrudnia ludzi do prac nad nową częścią Halo

Michał Ostasz, 19.11.2010 09:33 1

Czy Microsoft byłby w stanie porzucić niezwykle dochodową serię Halo? Oczywiście, że nie. W sieci właśnie pojawiły się doniesienia na temat tego, że studio 343 Industries zatrudnia ludzi do pracy nad kolejną jej kolejną odsłoną.

Twórcy Halo, firma Bungie, opuściła amerykańskiego giganta i obecnie tworzy duży projekt dla Activision. Na całe szczęście fani ich dzieła nie muszą się martwić o to, że już nigdy nie zobaczą znajomego uniwersum na ekranach swych telewizorów. Markę Halo przejmie studio 343 Industries, które już szuka ludzi do tego, aby dostarczyć nam zupełnie świeżą wizję tej sagi.

Rekrutacja już się rozpoczęła. Firma potrzebuje m.in. osób zajmujących się projektowaniem poziomów i misji. Co ciekawe, zatrudnienie w 343 Indrustries znalezło dwudziestu byłych pracowników studia Pandemic (seria Mercenaries).

Jaka będzie przyszłość marki Halo? Czy czeka nas zalew spin-offów? A może nowy deweloper dostarczy nam "prawdziwą" czwartą część serii? Odpowiedzi na te pytania poznamy najwcześniej dopiero za kilka miesięcy.

najnowsze