Raz, dwa, trzy, Transformery!

Adam "Harpen" Berlik
2010/11/13 16:44
2
0

Okazuje się, że w produkcji znajduje się nie jedna, nie dwie, ale aż trzy produkcje z Transformerami! Niestety na razie próżno szukać szczegółów na ich temat.

Mamy trzy dobre wiadomości dla fanów Transformerów. Po pierwsze, powstaje Transformers: Dark Of The Moon, po drugie Transformers MMO, a po trzecie Transformers: War For Cybertron 2. Takie informacje przekazał koncern Activision podczas spotkania z inwestorami. Czego możemy spodziewać się po wyżej wymienionych tytułach? Raz, dwa, trzy, Transformery!

Transformers: Dark Of The Moon to nic innego, jak gra oparta na filmie pod tym samym tytułem, który w przyszłym roku pojawi się w kinach. Platformy docelowe to Xbox 360, PlayStation 3 oraz 3DS, ale można mieć niemal pewność, że pozycja ta pojawi się także na pozostałych konsolach oraz komputerach osobistych.

O tym, że powstaje Transformers MMO wiemy już od kilku miesięcy. Co ciekawe, gra nie będzie dostępna wyłącznie na rynkach wschodnich – trafi także do Europy oraz Ameryki Północnej. W chwili obecnej koncern nie wypowiedział się w kwestii daty premiery – czekamy na kolejne wiadomości.

GramTV przedstawia:

Zapowiedziano również Transformers: War for the Cybertron 2, czyli kontynuację bardzo ciepłej przyjętej Wojny o Cybertron. Powstaje ona w studiu High Moon, mającym na swoim koncie pierwszą część, a premierę zaplanowano na 2012 rok. Warto przypomnieć, że nie mamy tutaj do czynienia z tytułem powstałym na bazie któregoś z filmów czy też komiksów.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
14/11/2010 11:17

Moim zdaniem War for Cybertron jest bardzo dobrą grą jednak nie ma za bardzo z kim grać w multiplayerze (przynajmniej na PS3) :(

Madoc
Gramowicz
13/11/2010 17:12

"raczej nie zagości długo na rynku –;;;;; tak sądzę""że jedna gra z cyklu Transformers, Call of Duty to za dużo."Co to ma oznaczać?Co do newsa- filmówka mnie zupełnie nie interesuje, ze zrozumiałych mam nadzieję powodów, MMO również, po to MMO, za to War for Cybertron 2 bardzo, bo pierwsza część jest świetna. Poza tym to Transformery.