Informacje

Metal Gear Solid: Rising melodią dalekiej przyszłości?

3

Spokojnie. To na razie niepotwierdzona informacja. Niewykluczone, że Metal Gear Solid: Rising nie pojawi się w przyszłym roku. I bynajmniej nie oznacza to, że zagramy w ten tytuł jeszcze w 2010.

Prosto z mostu – Metal Gear Solid: Rising zadebiutuje dopiero w 2012 roku. Taką wiadomość udało się pozyskać redakcji serwisu Kotaku. Jeśli okaże się ona prawdziwa, to na nową odsłonę sławetnego cyklu poczekamy jeszcze długo, ho ho i ciut ciut. Ale warto mieć na uwadze zapewnienia twórców.

Metal Gear Solid: Rising melodią dalekiej przyszłości? - obrazek 1

Jakiś czas temu Konami zapowiedziało, że Metal Gear Solid: Rising będzie zupełnie nowym doświadczeniem. Czy faktycznie? Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas, który rzekomo mają dać sobie twórcy na dopracowanie gry, nie zostanie zmarnowany i do dyspozycji graczy zostanie oddana produkcja, którą zapamiętamy na długie lata.

Po raz pierwszy o Metal Gear Solid: Rising usłyszeliśmy na E3 2009, kiedy to grę zapowiedział sam Hideo Kojima. Wszystkich zainteresowanych już teraz zachęcamy do skorzystania z oferty pre-order w sklepie gram.pl:

--

źródło: Kotaku

Metal Gear Solid: Rising melodią dalekiej przyszłości? - obrazek 2

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Dante-Sparda

Chyba jest błąd w nagłówku. Skoro nie zagramy w przyszłym roku (czyi 2010) to chyba nic dziwnego, że bynajmniej nie zagramy w niego nawet w 2010? A wracając do rising to mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań graczy i pojawi się też na PC.

Odpowiedz
czart98

przyszły rok to 2011

Odpowiedz
Dante-Sparda

HAHA faktycznie zwracam honor:p Spojrzałem na indeks i mi się pomyliły lata:D Kurde jak ten czas szybko leci jestem o rok do tyłu w takim razie.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?