Filmowe wprowadzenie do LEGO Universe

Adam Berlik
2010/10/10 14:20
5
0

Do premiery LEGO Universe pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Twórcy, aby podsycić atmosferę przed wydaniem swojej produkcji, postanowili opublikować filmowe wprowadzenie.

Filmowe wprowadzenie do LEGO Universe

Intro z LEGO Universe, które opublikowaliśmy poniżej, trwa niespełna trzy i pół minuty. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się sam początek tej gry, przekonując się po raz kolejny, jak wygląda świat wykreowany przez twórców na potrzeby rzeczonej produkcji. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia.

LEGO Universe ukaże się w Ameryce Północnej 26 października, a trzy dni później odbędzie się debiut w Europie. Przypomnijmy, że będzie to przedstawiciel gatunku MMO. Aby móc brać udział w rozgrywce, konieczne będzie uiszczanie comiesięcznego abonamentu. Szczegółowo na temat stawek pisaliśmy w jednej z naszych poprzednich wiadomości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
10/10/2010 20:04

Kloski Lego to spora część mojego dzieciństwa. Jeśli gra będzie zapewniała chociaż połowę zabawy jaką daje Minecraft, jestem gotowy płacić abonament :D!

Usunięty
Usunięty
10/10/2010 17:26

Daje jej tak no powiedzmy 4-5 miesiecy zanim padnie. Ale to jest bardzo optymistyczne prognozowanie :D

Pablo1989
Gramowicz
10/10/2010 15:42

Zgadzam się zwami, Owszem gra ma swoje plusy, ale gdyby nie ten abonament(nie ma kto mi płacić bo ja nie mogę sam tego zrobić) to może bym przełkną.
Trwa Wczytywanie