Informacje

Jak mówili, tak zrobili. Blizzard rozdaje bany

13

Zgodnie z zapowiedziami, Blizzard banuje graczy, którzy naruszają umowę licencyjną. Konta 5 tys. użytkowników Battle.netu powędrowały do krainy wiecznego niebytu.

Ci, którzy podczas gry w StarCrafta II korzystają z niedozwolonych wspomagaczy, muszą liczyć się z konsekwencjami - ostrzegał niedawno Blizzard. I ruszył na łowy. Polowanie zakończyło się przynajmniej częściowym sukcesem. Firma zbanowała bowiem 5 tys. kont.

Jak mówili, tak zrobili. Blizzard rozdaje bany - obrazek 1

- Oprócz podkopywania ducha rywalizacji, który jest podstawą Battle.netu, oszukiwanie i hakowanie może prowadzić do zakłóceń w stabilności i działaniu serwisu - podkreślają administratorzy. - Utrzymanie stabilnej i odpowiednio zabezpieczonej sieciowej rozgrywki dla uprawnionych użytkowników jest dla nas priorytetem. Nadal będziemy bacznie obserwować Battle.net i w razie potrzeby podejmować działania - dodają.

Ci, którzy dotąd w StarCrafcie II nie oszukiwali, ale chcą spróbować swoich sił na dopingu, muszą się zatem liczyć ze srogimi konsekwencjami. Blizzard nie pobłaża.

Jak mówili, tak zrobili. Blizzard rozdaje bany - obrazek 2

13 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
palpatine

Brawo Blizz, do piachu z nimi :).

Odpowiedz
G Pietro87

I tak powinno być wszędzie - a przynajmniej w każdym dużym szanującym się mmo, czy to rpg/rts czy tpp/fpp shooter. Tak zwane zero tolerancji, oczyszczanie toksycznej atmosfery jak najszybciej bez cackania się z oszustami i złodziejami.

Odpowiedz
SlaVio2

i dobrze!;P Powywalać tych trolli co nie umieją grać bez botów, hacków/programów:D:D:D

Odpowiedz
G papadorson

Chyba mi nie powiecie, że hackerzy się nie spodziewali, że dostaną bana? To było nawet bardziej niż oczywiste. Tak poza tym to wszędzie banują za hacki, tylko nie wszyscy się z tym obnoszą (No offense blizz).

Odpowiedz
qba1304

Biorąc pod uwagę ilość zakupionych kopii na świecie 5tys. to nie jest chyba dużo, ale i tak mnie ta liczba uderzyła... myślałem że wśród fanów gier Blizza oszustów jest znacznie mniej.

Odpowiedz
G zawcia

Nie spotkałem w s2 jeszcze żadnego haxora i niech tak zostanie ;)

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

I git ;]
Oby tak dalej :]

Odpowiedz
G Moooras

Nie najgorzej. Może uda im sie w ten sposób zwalczyć cheaterów, ale z piratami nie ma tak łatwo

Odpowiedz
G Smooqu

> Tak poza tym to wszędzie banują za hacki, tylko nie wszyscy się z tym obnoszą (No offense blizz).
Kolega chyba nie grał w Modern Warfare 2. Activision woli robić DLC z 3ma mapami (sam pewnie bym taki zrobił) niż walczyć z cziterstwem które tam jest chlebem powszednim. Przez to właśnie o wiele mniej czasu spędziłem przy MW2 niż MW1 :P

Odpowiedz
G Wojman

A ja, niewiedziec czemu, nie lubie jak ktos inny rozdaje bany. ;-) Ale akcje jak najbardziej popieram.

Odpowiedz
vegost

Też nie widziałem żeby ktoś hackował na battle necie a gram już naprawdę długo. Te 5 tyś kont to chyba głównie z Azji ? :) Mi się już starcraft 2 znudził więc chętnie oddam klucz :)

Odpowiedz
G AdikSan

Vegost moglbys odezwac sie z tym keyem na gg albo mail? 7980960 badz adik989@gmail.com
Z gory dziekuje

Odpowiedz
G Undertaker

Dobrze gnojom! Tak trzymać.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?