Informacje

Epic zebrało ponad 150 000 dolarów dla organizacji charytatywnej

7 Michał Ostasz

Epic Games ogłosiło, że w ramach akcji charytatywnej związanej z grą Gears of War 3 udało jej się zebrać aż 150 000 dolarów, które zostaną przekazane na pomoc dzieciakom znajdującym się w szpitalach.

Pieniądze były zbierane w bardzo ciekawy sposób. Otóż jakiś czas temu twórcy serii Gears of War ogłosili dość ciekawą kampanię, w której to sami gracze mieli okazję zadecydować czy wolą aby Clayton, brat Carmine'a, zginął lub ocalał w Gears of War 3. Swoje zdanie można było wyrazić poprzez zakup prawdziwego bądź wirtualnego podkoszulka w odpowiednim kolorze (wzory możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej).

Epic zebrało ponad 150 000 dolarów dla organizacji charytatywnej - obrazek 1

Akcja okazała się ogromnym sukcesem. Zwłaszcza, że zebrane środki zostaną przekazane na naprawdę szczytny cel. Niestety Epic nie potwierdziło jaka przyszłość czeka wspomnianego Claytona. Poniżej znajdziecie klip, na którym Cliff Bleszinski i Rod Fergusson ogłaszają wyniki zbiórki.

Warto wspomnieć też kilka słów o samej organizacji Child's Play. Jest to społeczność graczy, która zajmuje się pozyskiwaniem środków na polepszanie warunków pobytu dzieci w szpitalach w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory zaopatrzyli szpitale w książki, gry i zabawki dla najmłodszych o łącznej wartości ponad pięciu milionów dolarów!

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
qlaker

Kurcze miałem nadzieję, że powiedzą czy wygraliśmy :D Carmine must die! :P

Odpowiedz
MandiATO

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61332 <- podobna akcja, tylko przy sprzedaży gier przygodowych, a przy okazji możliwość uzupełnienia kolekcji o ciekawe tytuły w Polsce niekoniecznie łatwo dostępne.

Odpowiedz
G Cr3ativ

Chwali im się : )

Odpowiedz
Phobos_s

No i bardzo ładnie :) Wszelkiej maści akcje charytatywne są mile widziane.
A co do wyniku "głosowania" to przecież oczywiste, że nie powiedzą jaki w końcu los czeka Carmine'a. To po prostu dodatkowa reklama: "Chcesz się dowiedzieć jak Carmine skończy? Kup GoW3" :)

Odpowiedz
G Gniewny1j

Bardzo fajna akcja, uważam że powinno być więcej takich

Odpowiedz
G TheAbsurd

"Pieniądze były zbierane w bardzo ciekawy sposób. Otóż jakiś czas temu twórcy serii Gears of War ogłosili dość ciekawą kampanię..."

"Clayton, brat Carmine'a"
Tak jakby Carmine było imieniem a nie nazwiskiem. Lepiej by wyglądało: brat Bena i Anthonego Carmine. Ben zginął w dwójce a Anthony w pierwszej części. Kilka tygodni temu Cliff mówił, że prowadzą ci bardziej łaskawi, wydaje mi się, że to się nie zmieniło i Clayton przeżyje. Przynajmniej chciałbym żeby przetrwał. Chociaż jego obietnica, że jeśli wypadnie na egzekucję to przeprowadzi ją w widowiskowy i wyjątkowy sposób. Jeśli ostatni Carmine ma umrzeć to chociaż w ciekawszy sposób niż jego bracia.

P.S. Save Carmine!

P.S.2 Bracia Carmine imiona mają zajefajnie dobrane - A. B. C. - po kolei w każdych Gearsach. :P

Odpowiedz
G maXan

> No i bardzo ładnie :) Wszelkiej maści akcje charytatywne są mile widziane.
> A co do wyniku "głosowania" to przecież oczywiste, że nie powiedzą jaki w końcu los czeka
> Carmine'a. To po prostu dodatkowa reklama: "Chcesz się dowiedzieć jak Carmine skończy?
> Kup GoW3" :)
CArmine must die! A 3 na bank zakupię i sprawdze czy zginie czy jednak nie...

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?