The Sacrifice - nowe DLC dla Left 4 Dead

Rafał Dziduch
2010/08/21 20:30
0
0

The Sacrifice będzie dodatkiem DLC, który umożliwi zabawę posiadaczom Left 4 Dead 2 i Left 4 Dead.

Już przed wydaniem The Passing, a więc ostatniego dodatku DLC do Left 4 Dead 2, producenci wspominali, że będą kolejne. Teraz plany te zaczęły przybierać realne kształty. The Sacrifice -  nowe DLC dla Left 4 Dead

The Sacrifice będzie dodatkiem, który umiejętnie połączy fabularne wątki obu części gry. Co ciekawe, to DLC wydane zostanie niezależnie dla obu części. Zagrać będzie można starą ekipą, znaną z jedynki. Przypomnijmy, że na "The Survivors" składają się: Bill, Francis, Louis i Zoey. Tym razem przyjdzie im jednak uczestniczyć w wydarzeniach opowiedzianych już we wspomnianym The Passing.

Do tego Valve planuje trzy perełki. Pierwszą ma być fakt, że w czasie rozgrywki, do nas należeć będzie decyzja, który z bohaterów stanie się... zombie. Pod tym względem fabuła nie jest bowiem oskryptowana i pozostawia tę decyzję w rękach graczy.

GramTV przedstawia:

Niejako drugim atutem DLC będzie fakt, że posiadacze Left 4 Dead 2 otrzymają znaną z jedynki kampanię No Mercy dostosowaną do realiów dwójki.

Trzecia perełka to specjalny, 150 stronicowy wirtualny komiks, który przybliży fanom całą historię, która z czasem mocno się już zagmatwała. The Sacrifice w wydaniu na PC i Maca będzie darmowe, zaś posiadacze X360 będą musieli uiścić drobną opłatę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!