Jest demo Victorii 2

Patryk Purczyński
2010/08/10 23:14
0
0

Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem strategii Victoria 2, Paradox Interactive pragnie ułatwić Wam zadanie. Do sieci trafiła bowiem wersja demonstracyjna gry.

Szwedzkie studio Paradox Interactive przygotowuje się do premiery strategii Victoria 2. Zanim jednak to nastąpi, twórcy słynnej serii Europa Universalis chcieliby dać graczom szansę na zapoznanie się z ich nowym dziełem. W tym celu wypuścili ważącą zaledwie 355 MB wersję demonstracyjną. Jest demo Victorii 2

Na co pozwala aplikacja? Na 15 lat gry, w trakcie których użytkownik przejmuje kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. Granice między USA, Meksykiem a Wielką Brytanią nie zostały jeszcze ustalone, zatem jest o co walczyć.

Jak już wcześniej informowaliśmy Victoria 2 osiągnęła status gold, a jej debiut zaplanowano na 13 sierpnia. Na razie nie zanosi się na to, by gra trafiła do Polski. Dotąd nie podpisano bowiem umowy wydawniczej z żadnym rodzimym dystrybutorem. Tym bardziej demo powinno być gratką dla rodzimych fanów tego typu produkcji.

GramTV przedstawia:

Pobierz demo gry Victoria 2 z AtomicGamer
Pobierz demo gry Victoria 2 z GamersHell

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!