Twórcy James Bond: Blood Stone nie boją się konkurencji ze strony GoldenEye

Adam Bednarek
2010/08/09 16:54
0
0

Najnowsze dwie gry o Bondzie pojawią się w tym samym czasie. Twórcy Blood Stone chwalą swoją produkcję i przekonują, że GoldenEye nie jest dla nich zagrożeniem.

Twórcy James Bond: Blood Stone nie boją się konkurencji ze strony GoldenEye

Wprawdzie GoldenEye pojawi się tylko na Wii, ale trzeba przyznać, że za produkcją Eurocom stoi uznana marka. GoldenEye to w końcu remake kultowej gry z Nintendo 64, więc teoretycznie łatwiej będzie o serca/portfele graczy. Bizarre Creations nic jednak sobie z tego nie robi i jest przekonane, że Blood Stone poradzi sobie nieźle.

Nasza gra to wielka bondowska przygoda. Znajdzie się w niej wszystko, co fan filmów chciałby zobaczyć w grze. GoldenEye też jest świetny i myślę, że dobrze sobie poradzi - przekonuje Nick Davies z Bizarre Creations.

GramTV przedstawia:

Mimo to sądzę, że nasze gry, choć pojawią się w tym samym czasie, mają innych odbiorców. W końcu GoldenEye wychodzi tylko na Wii, a Blood Stone na X360, PS3 i pececie. I dlatego są to dwie różne gry.

Plotki mówią o tym, że GoldenEye jednak opuści Wii i odwiedzi także inne platformy. Jedno jest pewne - fani Bonda nie mają prawa narzekać. No, może tylko na to, że James w kinie prędko nie zagości...

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!