Byli członkowie GRIN zakładają... Whiteout

Michał Ostasz
2010/08/02 11:53
0
0

Ze szczątków dawnej ekipy GRIN formuje się nowa. Kilku panów, którzy kiedyś wspólnie pracowali m.in. nad nowym Bionic Commando postanowiło powrócić do branży. Przywitajmy nowego dewelopera - firmę Whiteout.

Nowe studio deweloperskie to dzieło Joela Fagerlunda, Simona Rodrigueza i Konstantina Schutte'a. Whiteout mają się skupić na grach, które będą dostępne drogą sieciowej dystrybucji. Podobno pracują już nad pewnym projektem hulającym na CryEngine 3. Byli członkowie GRIN zakładają... Whiteout

W produkcji znajduje się już kilka naszych ciekawych pomysłów - mówi Fagerlund. Pracujemy nad wielkim projektem opartym o technologię CryEngine 3 i dzięki wsparciu Crytek jesteśmy w stanie stworzyć coś, czego grywalny prototyp sprawi, że zaniemówicie.

Ponadto Fagerlund wypowiedział się dlaczego Whiteout postanowiło zając się grami dostępnymi za pośrednictwem XBLA i PSN.

GramTV przedstawia:

Jeszcze jako GRIN widzieliśmy jak gracze zareagowali na Bionic Commando: Rearmed. Dołóżmy do tego świetne przyjęcie Limbo i Joe Danger. Już wiemy, że rynek sieciowej dystrybucji kwitnie.

Przypomnijmy, że Whiteout to nie jedyny twór jaki powstał po rozpadzie studia GRIN. Wcześniej rozpoczęcie działalności ogłosiła ekipa Outbreak Studios o czym możecie przeczytać tutaj.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!