Woolfe: The Red Hood Diaries dostępne na Steam Early Access

Małgorzata Trzyna
2015/01/28 18:45
3
0

GRIN Studios ogłosiło, że jego pierwsza gra na PC - Woolfe: The Red Hood Diaries - trafiła na Steam Early Access. Na zachętę twórcy udostępnili zestaw screenów i zwiastun.

Woolfe: The Red Hood Diaries to opowieść o Czerwonym Kapturku, w którym twórcy podeszli do klasycznej baśni w nietypowy sposób. Bohaterka, jako dorosła już kobieta uzbrojona w topór, wyrusza w podróż, by pomścić śmierć swych rodziców. W grze znajdą się zarówno elementy platformowe, hack-and-slash, jak również zagadki do rozwiązania.

GramTV przedstawia:

- Zespół w GRIN pracował nad grą w pocie czoła i nie możemy się doczekać, aż otrzymamy od graczy cenne uwagi - piszą twórcy. - Dzięki Early Access będziemy mogli zaoferować wam ekscytujące doświadczenie, z którego Czerwony Kapturek byłby dumny.

Pierwsza część Woolfe: The Red Hood Diaries ukaże się 17 marca.

Woolfe: The Red Hood Diaries dostępne na Steam Early Access

Komentarze
3
Noma
Gramowicz
28/01/2015 21:16

Bardzo fajnie to wygląda, warto będzie sprawdzić.

Usunięty
Usunięty
28/01/2015 19:15

No trzeba przyznać że ma to swój taki klimat i smak. Krótko mówiąc wzbudza zainteresowanie :)

Usunięty
Usunięty
28/01/2015 19:13

Hm, przywodzi mi to na myśl Alice: Madness Returns. Gra wygląda całkiem fajnie, ale chyba wolę poczekać. Doświadczenie nauczyło mnie, że warto poobserwować rozwój gier z EA. Zobaczę jak twórcy sobie radzą. Jak nie będą mieli gdzieś graczy i jeśli faktycznie będą starać się dostarczyć produkt dobrej jakości to dostaną moje pieniądze.
Trwa Wczytywanie