Ubisoft chce, by Driver wrócił na najwyższą półkę

Patryk Purczyński
2010/06/17 21:26
0
0

Driver: San Francisco przed tegorocznymi świętami wjedzie na półki sklepowe. Te najwyższe. Tego przynajmniej życzą sobie przedstawiciele Ubisoftu.

Driver to marka znana, a zarazem mocno zaniedbana w ostatnich latach. Z kurzu próbuje ją otrzeć Ubisoft, który podjął prace nad projektem zwanym Driver: San Francisco. Gra ma bawić jak za starych dobrych czasów. W tym celu do ekipy developerskiej włączono Brendana McNamarę, twórcę oryginalnego Drivera z 1999 roku. Ubisoft chce, by Driver wrócił na najwyższą półkę

"Ten powrót to dla mnie wielka szansa" - mówi. "Kiedy Ubisoft kupił Reflections Interactive i markę Driver, firma rozpoczęła zabiegi o przywrócenie grze dawnej świetności - takiej, jaką cieszyła się po premierze pierwszej części. To jest właśnie nasz cel: postawienie marki na dawne tory, ponowne skupienie się na jeździe i przywrócenie tego uczucia, jakie towarzyszyło nam przy pierwotnej odsłonie" - dodaje.

Sporo na temat Driver: San Francisco dowiedzieliśmy się na targach E3 2010. Konfrontacja planów i zapowiedzi z rzeczywistością nastąpi przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas produkcja Ubisoftu wjedzie do sklepów w wersjach na platformy PC, Mac, PS3, X360 i Wii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!