Pre-order gry Transformers: Wojna o Cybertron w sklepie gram.pl

gram.pl
2010/06/08 16:00
0
0

Co ciekawe, Transformers: Wojna o Cybertron nie jest produkcją stworzoną z okazji powstania filmu pod tym samym tytułem, lecz prequelem poprzednich odsłon cyklu. Zachęcamy do składania zamówień przedpremierowych.

Pre-order gry Transformers: Wojna o Cybertron w sklepie gram.pl

Transformers: Wojna o Cybertron to dynamiczna gra akcji, w której rozgrywka została ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Fabuła przedstawia wydarzenia mające miejsce przed przybyciem Transformersów na Ziemię. Gracz ma okazję rozegrać dwie kampanie – po jednej dla każdej ze stron konfliktu: Autobotów i Deceptikonów. Celem pierwszej ze wspomnianych jest uratowanie rodzinnej planety Cybetron, natomiast drudzy chcą zapanować nad wszechświatem.

Transformers: Wojna o Cybertron to gra przeznaczona zarówno dla entuzjastów zabawy w pojedynkę, jak również osób preferujących tryb multiplayer. W tym ostatnim możemy wziąć udział w drużynowej kooperacji bądź też spróbować swoich sił w rozgrywce toczonej za pośrednictwem Internetu w trybie Team Deathmatch.

Autorzy gry Transformers: Wojna o Cybertron postarali się jak najwierniej odwzorować miejsce akcji, czyli tytułową planetę, a także zadbali o oryginalne projekty Transformersów. Dlatego też opisywaną pozycją z pewnością powinni zainteresować się fani uniwersum. Do tego dochodzi szczegółowa i klimatyczna oprawa graficzna.

Korzystając z okazji chcielibyśmy dodać, że oprócz Transformers: Wojna o Cybertron dzisiaj do bogatej oferty pre-orderów w sklepie gram.pl dołączyła gra ARMA 2: Operation Arrowhead – samodzielne rozszerzenie taktycznej gry akcji ARMA II firmy Bohemia Interactive (autorzy serii Operation Flashpoint).

Transformers: Wojna o Cybertron zadebiutuje w Polsce 25 czerwca 2010, natomiast ARMA II: Operation Arrowhead pojawi się już 18 czerwca.

  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PC
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na X360
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PS3
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Autoboty na NDS
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Decepticony na NDS
  • Zamów grę ARMA 2: Operation Arrowhead na PC

GramTV przedstawia:Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!