Kto zajmie się muzyką w SOCOM 4?

Michał Ostasz
2010/05/28 15:00
0
0

Odpowiedź na to pytanie brzmi: Bear McCreary. Kompozytor ten jest autorem ścieżki dźwiękowej do, znanego także polskim widzom, serialu S-F Battlestar Galactica. O tym, że zajmie się on muzyką w grze SOCOM 4 poinformował na swoim blogu.

Od dziecka marzyłem o tym by muzykę komponowaną z myślą o grach wideo można było odczuwać tak, jak gdyby była ona napisana specjalnie dla każdego gracza osobno, dostosowując się idealnie do jego nastroju i stylu gry. Dzięki potężnej technologii i świetnym ludziom z Sony i ze studia Zipper mogę skomponować ścieżkę dźwiękową, która sprosta moim marzeniom - pisze McCreary.Kto zajmie się muzyką w SOCOM 4?

Dodaje też, że jeśli o chodzi o muzykę to będzie to reboot serii. Stworzone na potrzeby tej gry kompozycje to już blisko osiem godzin materiału.

GramTV przedstawia:

SOCOM 4 to kolejna część ekskluzywnej dla konsol PlayStation serii taktycznych shooterów. Tym razem akcja gry będzie rozgrywała się w południowej Azji, gdzie zadaniem kierowanego przez nas pięcioosobowego oddziału komandosów będzie odszukanie osoby odpowiedzialnej za śmierć kilku działaczy NATO. Gra ukaże się na PlayStation 3 już tej jesieni i będzie jednym z pierwszych pełnoprawnych tytułów, który skorzysta z dobrodziejstw nowego kontrolera - PlayStation Move.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!