Zobacz trzeci odcinek mini serialu Bright Falls z polskimi napisami

Adam "Harpen" Berlik
2010/05/12 09:16
0
0

Premiera gry Alan Wake tuż tuż. Zgodnie z obietnicą mamy okazję obejrzeć nowy odcinek krótkometrażowego serialu Bright Falls, który jest wprowadzeniem do fabuły przedstawionej w dziele studia Remedy.

Zobacz trzeci odcinek mini serialu Bright Falls z polskimi napisami

Wszyscy Gramowicze, którzy zamówili grę Alan Wake w przedsprzedaży dzisiaj powinni otrzymać swoje egzemplarze, choć niektórzy szczęśliwcy mogą cieszyć się wspomnianą produkcją już od wczoraj. Tymczasem Microsoft opublikował trzeci odcinek mini serialu Bright Falls w wersji z polskimi napisami – gorąco zachęcamy do obejrzenia i przypominamy, że na gram.pl znajdziecie także poprzednie dwie odsłony tego krótkometrażowego projektu.

Alan Wake to długo oczekiwana gra akcji w konwencji thrillera psychologicznego. Przypomnijmy, że jej oficjalna zapowiedź nastąpiła podczas targów E3 w 2005 roku. Jednak dopiero teraz tytuł studia Remedy (autorzy serii Max Payne) trafia na sklepowe półki – europejska premiera odbędzie się w najbliższy piątek wyłącznie w wersji na Xboksa 360.

Korzystając z okazji zachęcamy również do zapoznania się z naszymi materiałami publikowanymi w ramach Tygodnia z grą Alan Wake, a także do wzięcia udziału w konkursie - do wygrania konsola Xbox 360 Elite.

GramTV przedstawia:

Alan Wake jest dostępny w sklepie gram.pl:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!