Informacje

Premiera Metro 2033 już za tydzień!

0 CD Projekt

CD Projekt informuje, że w piątek 19 marca do sprzedaży trafi gra Metro 2033 oparta o bestsellerową książkę Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule.

Metro 2033 to mroczny shooter FPP, którego akcja przenosi gracza do tuneli moskiewskiego metra, będących ostatnim azylem dla resztek ocalałych z atomowej apokalipsy ludzkości.

Nieliczni, którzy przetrwali, walczą o życie na przekształconych w miasta-państwa stacjach metra, tocząc nierówną walkę o przetrwanie ze zmutowanymi mieszkańcami metra, o dominację między sobą i z każdym dniem są coraz bliżej utraty nadziei w lepsze jutro!

Akcja rozgrywa się 20 lat po kataklizmie, gdy nowe pokolenie narodziło się i wychowało pod ziemią. W nowym świecie ciągle trwa walka i nieustanne odpieranie ataków mutantów. Gracz wciela się w Artema, który zostaje wysłany z niebezpieczną misją do centralnej części metra - Polis, aby ostrzec ostatnich strażników metra przed nowym śmiertelnym zagrożeniem... Czy podoła temu zadaniu? Czy zdąży na czas? O tym zadecyduje już sam gracz w tej wyjątkowej produkcji, pełnej akcji, dramaturgii i spektakularnych pojedynków!

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej na PC, w sugerowanej cenie 119,99 oraz w angielskiej wersji na konsole Xbox 360 - cena 219,99 zł.

Najnowsze
Lubisz nas?