Mafia II raczej bez kolejnego poślizgu

Patryk Purczyński
2010/03/12 16:31

Mafia II powinna zadebiutować w wyznaczonym ostatnio terminie - uspokaja Denby Grace z 2K Games. Take-Two chce wydać gorącą produkcję 2K Czech w drugiej połowie bieżącego roku.

Bardzo mało prawdopodobne jest przesunięcie daty premiery Mafii II na jeszcze późniejszy termin. Gra została dogłębnie zaprezentowana na Game Developers Conference, a to, jak przekonuje Denby Grace z 2K Games, jest bardzo znaczące. "Nie mamy w zwyczaju udostępniać swoich produkcji na rok przed ich wydaniem" - mówi. Od debiutu powinno nas zatem dzielić maksymalnie kilka miesięcy. Mafia II raczej bez kolejnego poślizgu

Ostatnio Take-Two poinformowało o przesunięciu terminu wydania Mafii II z pierwszej połowy tego roku na ostatni kwartał swojego roku fiskalnego (obejmuje on okres od sierpnia do końca października 2010). Wątpliwości wzbudzało jednak zastrzeżenie, że jedna z oczekiwanych produkcji firmy (a jest ich kilka, choćby Max Payne 3 czy Civilization V) może ulec kolejnym przesunięciom.

Fani mafijnych klimatów - bądźcie spokojni. Mafia II nie powinna ukazać się później, niż w październiku. Jeśli jeszcze nie widzieliście nowej galerii, to rzućcie na nią okiem teraz.

GramTV przedstawia:

Komentarze
20
Usunięty
Usunięty
13/03/2010 19:51

Co kur*a ale jaja aż do pazdziernika czekać:D ja zwarjuje be niej!!! musi byc wczesniej!!!

KannX
Gramowicz
13/03/2010 12:04

A ja myślę, że jeszcze jeden poślizg będzie :)

To podobnie jak w Mass Effect 2. Fabuła jest dość krótka, ale jak ją rozwlekłem to grałem łącznie 25 godzin... Pewnie tak samo będzie w Mafii 2. Dla porównania to w GTA IV zanim przeszedłem cały wątek fabularny zajęło mi to 29h, a jeszcze 100% i multi... to i tak gram do dzisiaj czyli prawie rok... :-)
Trwa Wczytywanie