Rock Band 3 zapowiedziane!

Grzegorz Bonter
2010/03/09 21:28
8
0

Miłośnicy gier muzycznych dostali dziś zapowiedź kolejnej odsłony serii Rock Band. Powitajcie Rock Band 3.

Zapowiedź nowego Rock Banda wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu. W końcu MTV Games nie może zbyt długo jechać na samym The Beatles: Rock Band. Dziś Rock Band 3 stał się oficjalnie realizowanym projektem. Według pierwszych zapowiedzi, gra ta ma "wprowadzić innowacje i zrewolucjonizować cały gatunek gier muzycznych". Rock Band 3 zapowiedziane!

"Harmonix tworzy Rock Band 3, które ma ukazać się w tegorocznym sezonie świątecznym. Gra wydawana przez MTV Games i dystrybuowana przez Electronic Arts jeszcze raz wprowadzi innowacje i zrewolucjonizuje cały gatunek gier muzycznych. Zrobi to podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Rock Band, Rock Band 2 i The Beatles: Rock Band. Oczekujcie kolejnych informacji w najbliższym czasie!"

Jesteśmy bardzo ciekawi, co kryje się pod hasłami "innowacji" i "rewolucji". Czyżby do zestawu miałby zostać dołączony keyboard? Może import piosenek z własnych plików MP3? Wykorzystanie Natala do gry na "air guitar"? Rzućcie własne pomysły do komentarzy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
10/03/2010 14:25

W końcu! Nie łudziłbym się jednak, jeśli chodzi o import mp3... ;-)

Usunięty
Usunięty
10/03/2010 11:52

Coś ostatnio wszyscy na lewo i prawo innowacje i rewolucje zapowiadają, tylko jakoś potem nie widać żadnych efektów.>"Czyżby do zestawu miałby zostać dołączony keyboard? "To by była kolejna "innowacja" zerżnięta od Konami.

Usunięty
Usunięty
10/03/2010 08:57

no fajnie by było popykać na natalu w to ale nie moge sobie tego wobrazić.:) Ale na flecie lub jakimś innym instrumentem dało by rade sobie popykać.:)
Trwa Wczytywanie