News

Operation Flashpoint: Dragon Rising traci wsparcie

Patryk Purczyński, 17.02.2010 10:34 11

Przygoda Codemasters z Operation Flashpoint: Dragon Rising dobiegła końca. Firma ma przed sobą nowe priorytety, dlatego zmuszona jest do pozostawienia graczy ze swoim ostatnim FPS-em sam na sam.

Codemasters nie będzie dłużej wspierać Operation Flashpoiont: Dragon Rising. Przewidziana dla PS3 zawartość dodatkowa Overwatch jest ostatnim tego typu rozszerzeniem dla gry. Nie ma co liczyć również na kolejne patche. "To wszystko, jeżeli chodzi o wszelką zawartość dla Dragon Rising" - napisał na oficjalnym forum Mistrzów Kodu menedżer ds. społecznościowych, Ian Webster. Operation Flashpoint: Dragon Rising

"Przykro nam, jeśli gra i udostępnione do niej dwa DLC tylko Was rozochociły i chcecie więcej". Dodał, że decyzja ta podyktowana jest planem pracy na najbliższe miesiące. Wczoraj pisaliśmy, że najnowszym projektem Codemasters jest nowa strzelanina od Stuarta Blacka, wykorzystująca silnik EGO Engine (opierała się na nim nowa edycja Operation Flashpoint).

"Jesteśmy świadomi, że ta informacja może część z Was rozczarować, mimo to proszę o dojrzałość i konstruktywną dyskusję" - zakończył Webster.

najnowsze