Wyjdź z podziemia! Pre-order gry Metro 2033 w sklepie gram.pl

gram.pl, 20 stycznia 2010 18:00 12

Sklep.gram.pl przyjmuje już przedpremierowe zamówienia na Metro 2033 - ciekawie zapowiadającą się grę akcji FPS i osadzoną w niedalekiej przyszłości.

Metro 2033 to wymowny tytuł. Akcja tej gry przeniesie nas do 2033 roku na tereny podmiejskiego metra. Minęło 20 lat od apokalipsy, w wyniku której zginęli wszyscy mieszkańcy przebywający na powierzchni Ziemi - ocalała jedynie garstka znajdująca się w podziemiach. Pokierujemy postacią Artyoma i udamy się do centralnej części metra, by poinformować innych o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Będziemy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda świat po katastrofie. Wówczas rozpoczniemy walkę o przetrwanie.

Na gracza czeka otwarty, tętniący życiem świat - wszyscy mieszkańcy wykonują rutynowe czynności dnia codziennego. Rozgrywka ma charakter nieliniowy - poszczególne zadania można wykonywać na kilka sposobów, wykorzystując różne rodzaje taktyk. Z pewnością szybciej i bardziej efektownie rozprawimy się z przeciwnikami za pomocą broni palnej, ale zdecydowanie efektywniejsze jest skradanie się i eliminowanie wrogów z ukrycia.

Metro 2033 charakteryzuje się bardzo dobrą, klimatyczną oprawą wizualną, która jest generowana przez autorski silnik 4A-Engine. Oprócz wysokiej jakości tekstur, o sile grafiki świadczy implementacja takich technologii, jak HDR, ocular adaptation, DOF oraz motion-blur.
ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze