News

Powstaje drugi dodatek do Operation Flashpoint: Dragon Rising

Adam Wieczorek, 28.11.2009 12:30 10

Jeszcze nie wszyscy zdążyli nacieszyć się pierwszym rozszerzeniem do Operation Flashpoint: Dragon Rising, a już na horyzoncie pojawia się kolejne. Na razie mowa jest o wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Pierwsze rozszerzenie do Operation Flashpoint: Dragon Rising jeszcze na dobre nie zniknęło z pamięci graczy, a twórcy już obiecują następne. Drugi dodatek do gry jest już w fazie produkcyjnej w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Trochę światła na jego zawartość rzuca wypowiedź na oficjalnym forum gry.

Krótka informacja, abyście byli na bieżąco z tym, co dzieje się u nas. Pracujemy nad drugim dodatkiem na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W tej chwili nie mogę podać za wiele informacji, ale na pewno pojawią się nowe tryby zabawy sieciowej, bo to jest coś, czego domagają się fani w każdym dodatku. Gdy tylko będę mógł ujawnić pełną zawartość rozszerzenia na pewno dam wam znać.

Podobna atmosfera tajemniczości towarzyszyła pierwszemu rozszerzeniu, gdzie praktycznie do chwili jego wydania nie wiedzieliśmy co znajdziemy w środku. Pozostaje nam zatem czekać cierpliwie na dalsze wieści.

Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji gry oraz do zakupów w naszym sklepie (PC, Xbox 360, PlayStation 3).

najnowsze