Felieton

Grający w World of Warcraft przymuszeni do Battle.netu

Adam Wieczorek, 14 października 2009 17:30 43

W dniu 11 listopada wszyscy grający w World of Warcraft będą zmuszeni korzystać z kont Battle.net. Jest to kolejny etap ewolucji tej usługi.

Do tej pory grający w World of Warcraft nie musieli mieć konta w usłudze Battle.net. Jednak już w marcu br. Blizzard zapowiedział, że kolejne zmiany wymuszą na graczach korzystanie z tej usługi. Ostateczny termin upływa 11 listopada, gdy Battle.net doczeka się kolejnej aktualizacji.

Po 12 listopada jedynym sposobem na granie w World of Warcraft będzie logowanie się przez Battle.net. Na osłodę łączący swoje konta z usługą Blizzard dostaną pingwinka. Zostanie wysłany do każdej postaci przypisanej do danego konta. Niestety zwierzaka otrzymają tylko dotychczasowi posiadacze kont w grze, jeżeli właśnie zaczynamy zabawę pingwinek nam się nie należy.

Nowe możliwości Battle.net obejmą m.in. rozmowy między krainami, a nawet różnymi grami Blizzard. Połączenie kont jest bardzo proste i nie powinno nastręczać nikomu kłopotów. A do tego jeszcze ta nagroda, któż mógłby się oprzeć słodkiemu pingwinkowi?

ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie
Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy
Knack 2 - recenzja - może za trzecim razem się uda?
W co zaGRAMy we wrześniu 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca
najnowsze