Grand Theft Auto IV - zakończenie mega konkursu!

Cenega Poland
2008/04/21 12:28

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, informuje, że dziś upływa termin nadsyłania prac na konkurs „Poszukiwany Niko Bellić”. Dystrybutor gry podaje z satysfakcją, że do tej pory nadesłano ponad 500 prac!

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę gta4.cenega.pl, wydrukować dostępny na niej rysopis niebezpiecznego przestępcy, zamieścić go w widocznym miejscu w swojej okolicy i udokumentować zdjęciem! Na uczestników czekamy już tylko do północy! Naprawdę warto się postarać – do wygrania super nagrody: konsola nowej generacji Xbox 360 oraz gra Grand Theft Auto IV! Listę zwycięzców opublikujemy do końca tygodnia na stronie www.cenega.pl. Grand Theft Auto IV - zakończenie mega konkursu!

Grand Theft Auto IV, kontynuacja kultowej serii gier akcji, pojawi się w Polsce na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 równocześnie ze światową premierą – 29 kwietnia br. Do gry w języku angielskim dołączona będzie polska instrukcja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
26/04/2008 13:44

WIdzieliscie jaka praca wygrala... po prostu zenada ani w widocznym miejsu ani nic smiesznego.

Usunięty
Usunięty
25/04/2008 23:12

Ja prac nie dawałem, więc o wygranej nie mam co marzyć :D

Usunięty
Usunięty
24/04/2008 18:45
Dnia 24.04.2008 o 15:58, lukase napisał:

> > > > > > > 800 kb czy przyjma mi to ? > > > > > > > > > Chyba nie przyjmą bo jest zaduzy więc zmniejsz i dopiero wyslij > > juz wyslalem zmnieszylem trohce i jest 100kb > > mam do was pytanie ktos zrobil zdjecie poszukiwania tego na toalecie (w lazience) > bop > > jestem ciekawy czy ktos tez wpadl na taki pomysl co ja tam pisali ze smieszne tez > moze > > byc :P > > > Ja tek zrobilem ale ja to na starym kiblu takim oblesnym i zrobilem sepie nawet ladnie > wyszlo jestem bardzo ciekawy jaki obraz przeslales im jesli moglbys to prosze op przeslanie tego obrazu na moj email : lolnik1@poczta.onet.pl oczywiscie nie nalegam ale zaspokoilo by to moja ciekawosc Pozdrawiam ;)

A ty mogłybys mi przeslac swoja prace na bartek.checinski@gmail.com




Trwa Wczytywanie