Zjeżdżalnia, czyli jedna gra z kilku perspektyw - Lost: Zagubieni

gram.pl
2008/04/19 19:00

Recenzje już z samej definicji są subiektywne i nikt, ani nikt tego nie zmieni. No chyba, że tekściarze nagle zaczną pisać w stylu wpisów encyklopedycznych, ale do tego raczej nie dojdzie. I dobrze! My natomiast w Zjeżdżalni starać się będziemy przedstawiać Wam wybrane tytuły z kilku perspektyw.

Zawsze to większe prawdopodobieństwo, że poglądy jednego z autorów będą tożsame z Waszymi, a co za tym idzie – będziecie mogli z czystym sumieniem zainteresować się albo odpuścić sobie opisywaną przez niego produkcję. Jeżeli dodamy, iż jedną z osób, która w Zjeżdżalni wyrażać będzie swoją opinię będzie Gramowicz, to już w ogóle cud, miód i orzeski!

W tym tygodniu na ruszt bierzemy długo oczekiwaną produkcję bazującą na jednym z popularniejszych (najpopularniejszym?) serialu telewizyjnym ostatnich lat. Mowa rzecz jasna o Loście, nad Wisłą znanym jako Zagubieni. Jako że jest to pierwsza odsłona naszego cyklu, na temat gry Ubisoftu dywagują dwie osoby - lurynowicz i Spayki. A dołączyć do nich może każdy z Was!

GramTV przedstawia:

26 kwietnia tematem głównym Zjeżdżalni będzie Assassin’s Creed. Jeżeli macie coś do powiedzenia na temat tej pozycji - wyślijcie swoje zgłoszenia, a staniecie przed szansą otrzymania zaproszenia do udziału w dyskusji. Szczegółowe informacje opis trybu przyjmowania chętnych znajdziecie pod adresem gram.pl/zjezdzalnia_dolacz. A więc przypominamy raz jeszcze - w następnym wydaniu:

Dołącz do nas! A tymczasem zapraszamy do lektury felietonu poświęconego grze Lost: Zagubieni.

Komentarze
14
Lurrcio
Gramowicz
20/04/2008 13:30
Dnia 20.04.2008 o 12:58, ROTFL napisał:

Co do pomysłu na recenzowanie gier w ten sposób, to jestem za, ale mogliście wybrać setki innych tytułów, a nie takiego kloca na licencji na początek.

Stąd tytuł: "Zjeżdżalnia". Bierzemy głośne tytuły, które wcale nie muszą być najlepsze. Np. taki Strategic Command to świetna gra, a mało kto o niej słyszał, więc branie jej do Zjeżdżalni nie ma sensu i analogicznie.

Usunięty
Usunięty
20/04/2008 13:17

Bardzo ciekawy tekst jeszcze w Lost nie grałem ale wydaje mi się że jest fajna

Usunięty
Usunięty
20/04/2008 12:58
Dnia 19.04.2008 o 22:43, THE WITCHER1990 napisał:

Z tej recenzji wyniosłem tyle: Jak tu nie piracić gier? Jeśli za 80 czy 90 zł otrzymujemy grę słabą, krórką (4 godz śmiech!!!) to kto się na to skusi! Co innego cod4 ponoć krótka ale jak grywalna! A Losty nic sobą nie repezentują!

Rzeczywiście kupno tej gry interesem życia nie jest, ale piractwo nie jest jedynym wyjściem. Wystarczy po prostu poczekać kilka miechów i ta gra będzie chodzić za jakieś 20 zł, albo na allegro dostaniesz za drobne pieniądze (od jakiegoś naiwnego gracza, który rzeczywiście to kupił za 80zł ;)), więc tak źle nie jest. Chyba że tak ciągnie cię do grania w każdą grę w momencie jej premiery, ale z drugiej strony po co grać w ogóle, skoro gra jest słaba ;).Rozwiązanie: czekasz miesiąc aż komuś kto kupił znudzi się ta gra -> wbijasz na allegro i kupujesz za kilkanaście złotych grę -> przechodzisz ją w 4 godziny -> sprzedajesz odzyskując część środków ;). Możesz też poczekać, aż cena nowej gry po prostu szybko spadnie (efekt E.T. :P).Co do pomysłu na recenzowanie gier w ten sposób, to jestem za, ale mogliście wybrać setki innych tytułów, a nie takiego kloca na licencji na początek.




Trwa Wczytywanie