W tym tygodniu na ruszt bierzemy długo oczekiwaną produkcję bazującą na jednym z popularniejszych (najpopularniejszym?) serialu telewizyjnym ostatnich lat. Mowa rzecz jasna o Loście, nad Wisłą znanym jako Zagubieni. Jako że jest to pierwsza odsłona naszego cyklu, na temat gry Ubisoftu dywagują dwie osoby - lurynowicz i Spayki. A dołączyć do nich może każdy z Was!
26 kwietnia tematem głównym Zjeżdżalni będzie Assassin’s Creed. Jeżeli macie coś do powiedzenia na temat tej pozycji - wyślijcie swoje zgłoszenia, a staniecie przed szansą otrzymania zaproszenia do udziału w dyskusji. Szczegółowe informacje opis trybu przyjmowania chętnych znajdziecie pod adresem gram.pl/zjezdzalnia_dolacz. A więc przypominamy raz jeszcze - w następnym wydaniu:

Dołącz do nas! A tymczasem zapraszamy do lektury felietonu poświęconego grze Lost: Zagubieni.
