Grand Theft Auto IV - pre-order Grand Theft Auto IV już w sprzedaży w salonach EMPiK!

Cenega Poland
2008/04/08 15:41
6
0

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, oraz salony multimedialne EMPiK z przyjemnością informują, że od dziś w sprzedaży znajdują się specjalne zestawy przedsprzedażowe najbardziej oczekiwanej premiery konsolowej roku, Grand Theft Auto IV!

Limitowana edycja pre-ordera to doskonała okazja, aby zagwarantować sobie egzemplarz Grand Theft Auto IV w wersji na konsole Xbox 360 lub PlayStation®3 oraz wejść w posiadanie ekskluzywnych materiałów związanych z grą! W zestawie znajdują się:

  • Płyta DVD z filmami i zdjęciami z gry;
  • Limitowane pocztówki wprost z Liberty City;
  • Kupon uprawniający do odbioru gry Grand Theft Auto IV w cenie 1 grosza.

Nie zwlekaj, nakład gry Grand Theft Auto IV dla Polski jest bardzo ograniczony! Mając unikalny klucz z pre-ordera oraz dowód zakupu wystarczy przyjść do salonu EMPiK w dniu premiery i odebrać pełną wersję gry na konsolę Xbox 360 lub PlayStation 3 za jedynie 1 grosz!

GramTV przedstawia:

Grand Theft Auto IV to najnowsza część najpopularniejszej na świecie serii gier akcji. Premiera z polską poligrafią odbędzie się równocześnie ze światową premierą już 29 kwietnia br. Więcej o grze na stronach http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2997 oraz http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=2065 i na oficjalnej stronie http://www.rockstargames.com/IV/.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
09/04/2008 15:46

Jeżeli ktoś na 100% ma zamiar kupić GTA IV, to na pewno warto za tę samą cenę dostać kilka elemntów z pre-order''a więcej :)

gothicsheep
Gramowicz
08/04/2008 16:21

No nieźle, nieźle... Niezły byłby też ambaras, jeśli ktoś by ten kuponik zapodział ;D.

Usunięty
Usunięty
08/04/2008 16:20

Ja jako szanowany posiadacz PC muszę obejść się smakiem.Thanks




Trwa Wczytywanie