Tajemnice Lost - pierwsza stacja badawcza

Lucas the Great
2008/04/07 18:30

Dziś rozpoczynamy pięciodniową akcję Tajemnice Lost, związaną po równi z grą jak i serialem Lost: zagubieni. Przed wami sześć faz, w pięciu z nich zaprezentujemy nieszablonowe artykuły, a w ostatniej ogłosimy KONKURS!

Tajemnice Lost - pierwsza stacja badawcza

Oto materiał instruktażowy dla stacji badawczej numer 1 projektu Tajemnice Lost. Waszym zadaniem będzie dokładne zapoznanie się z obiektami badań – trójką osób. Ich personalia to: Jack Shephard, Katherine Anne Austen i James Ford. Wasza wachta składa się z trzech faz. Pierwsza, zwana "obserwacją", polega na zaznajomieniu się z podstawowymi faktami dotyczącymi obiektów badań. Druga, zwana "instruktażem", opierać się będzie na szczegółowym zagłębieniu się w przeszłość obiektów, by odnaleźć ich motywacje. W trzeciej fazie, określanej jako "wnioski", zostanie sporządzony rys psychologiczny obiektów.

Gratulacje, do czasu przybycia Waszej zmiany przyszłość projektu spoczywa w Waszych rękach. W imieniu redakcji gram.pl dziękujemy za Wasz wkład w projekt. Namaste i... powodzenia!

GramTV przedstawia:

Całość tekstu znajdziecie tutaj

To tylko pierwsza ze stacji i pierwsze z badań - zobaczcie co jeszcze przygotowujemy dla was w ramach Tajemnic Lost.

Komentarze
18
Usunięty
Usunięty
10/04/2008 13:49

Jeżeli chcecie obejrzeć, zagrać lub ściągnąć Lost: zagubieni kliknij tutaj [m]

Usunięty
Usunięty
10/04/2008 13:44

Kate to jest super laska! Ja ją lubie najbardziej...

Lucas_the_Great
Redaktor
09/04/2008 15:58
Dnia 08.04.2008 o 20:21, KrzychoCJ napisał:

Raz jest napisane Kate Austen, raz Austin. To jak jest poprawnie? (na stronach o lost jest napisane Austen, też zawsze byłem przekonany, że tak się pisze)

Przepraszamy - w jednym akapicie przeoczona została ingerencja edytora tekstu, który w mądrości swojej poprawiał automatycznie nieprawidłowe jego zdaniem "Austen" na "Austin" :(Już poprawiłem.




Trwa Wczytywanie