Relacja z KODE 5!

gram.pl
2008/04/07 18:57

5 i 6 kwietnia upłynęły polskiej scenie pro-gamingowej pod znakiem czerwonej gwiazdki z loga zawodów KODE 5. Podczas tej imprezy wyłonieni zostali reprezentanci naszego kraju w WarCrafta III i Counter-Strike'a. Zapraszamy od obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia!

W miniony weekend, w warszawskim centrum handlowym Blue City odbyło się KODE 5. KODE 5 to nie tylko impreza growa, ale także polskie eliminacje do zawodów "KODE 5 Global Gaming Revolution" - w Counter-Strike'a i WarCraft III. To oznacza, że przez dwa ostatnie dni Blue City było wręcz przesączone zapachem pro-gamingu. Myliłby się przy tym każdy, kto sądziłby, że zabawa odbywała się o zwyczajowe "złote kalesony". Organizatorzy stanęli na wysokości zadania przeznaczając na nagrody w sumie aż 100 tys. złotych! Relacja z KODE 5!

Z racji tego, że dziś jest poniedziałek, wiadomo już kto stanął na podium - w przypadku CS-a jest to klan MeetYourMakers (w składzie Łukasz "LUq" Wnęk, Wiktor "TaZ" Wojtas, Filip "Neo" Kubski, Jakub "kuben" Gurczyński i Mariusz "Loord" Cybulski). Z kolei w WarCrafta III kraj nasz będzie reprezentował na "KODE 5 Global Gaming Revolution" Tomasz "TeRRoR" Pilipiuk.

Podczas imprezy, odwiedzający KODE 5 mieli szansę nie tylko przyglądać się zmaganiom najlepszych, ale także samemu spróbować swoich sił w mniej e-sportowych grach - Guitar Hero III, SingStar Eska hity na czasie czy wyścigach Mercedesem klasy C po wirtualnych ulicach Second Life.

GramTV przedstawia:

Naturalnie taka impreza nie mogła odbyć się bez ekipy gram.pl. Dlatego nasi wysłannicy przygotowali tę oto relację:



oraz wywiad z organizatorem polskiego KODE 5, Adamem Dybą. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Komentarze
22
Usunięty
Usunięty
08/04/2008 19:32

Gdybym miał blisko, to bym się pojawił, bo na takiej typu imprezie jeszcze nie byłem.

Usunięty
Usunięty
08/04/2008 15:32

O żesz... Kompletnie mi to przeszło. Coś mi czujność uśpiło. Może za rok się wybiorę. :D

Usunięty
Usunięty
08/04/2008 15:27

Mogłem pojechać, ale nie żałuję, może odwiedzę Kode5 za rok :)




Trwa Wczytywanie