Najnowsze screenshoty z PC-towej wersji słynnego Mass Effect!

CD Projekt
2008/04/03 15:05

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że jest już dostępna nowa galeria screenshotów z gry Mass Effect w wersji na PC. Zobaczyć je można pod adresem: www.gram.pl/MassEffectGaleria2.

Akcję Mass Effect osadzono w roku 2183. Gracz wciela się w postać komandora Sheparda i zwiedza rozległą galaktykę na pokładzie "SSV Normandy". Zadaniem gracza jest powstrzymanie armii, na której czele stoi buntownik przeciwko panującemu porządkowi, legendarny były agent. Zgodnie z zapowiedziami Mass Effect to action RPG całkowicie nowego typu. BioWare stworzyło grę z bogatą fabułą, fascynującymi postaciami i świetnymi walkami. Gracz ma ogromną swobodę, a jedno jego zachowanie może wywołać konsekwencje znamienne dla całej galaktyki. Mass Effect to fotorealistyczna grafika; twórcy w pełni wykorzystali w tym celu możliwości, jakie daje konsola Xbox 360.

Twórcą Mass Effect jest BioWare, programiści znani z tak doskonałych produkcji RPG jak Jade Empire, Star Wars: Knights of the Old Republic, Neverwinter Nights i seria Baldur's Gate. Mass Effect na Xbox 360 ukazał się w listopadzie 2007 i został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez dziennikarzy branży gier komputerowych jak i samych graczy. Gra zdobyła ponad 70 nagród (!), w tym m.in. tytuł Gry Roku, Konsolowej Gry Roku oraz Gry RPG Roku. Mass Effect na Xbox to jedna z najwyżej ocenianych gier w historii, i należy się spodziewać, że wersja na PC będzie co najmniej równie dobra, jak jej pierwowzór.

Mass Effect w wersji na PC ukaże się w pierwszej połowie tego roku, w czterech wersjach językowych: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami, pełnej polskiej (dubbing), oraz pełnej polskiej (dubbing) z angielskimi napisami.

GramTV przedstawia:

Gracze będą mieli do wyboru dwie edycje gry Mass Effect na PC. Edycja podstawowa będzie dostępna w cenie 129,90 zł, natomiast dla największych fanów CD Projekt przygotowuje ekskluzywną i limitowaną edycję kolekcjonerską.

Więcej o grze na stronie www.gram.pl/masseffectPC.

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
20/04/2008 10:32

Wymagania już są więc pójdzie mi na niskich ale w czerwcu nowy sprzęt więc spokojnie. Screeny jeszcze więcej smaku mi dają.

Usunięty
Usunięty
19/04/2008 23:02
Dnia 03.04.2008 o 21:56, Neysha napisał:

Przyznam , że graficznie to jest ok, a nawet bardzo okey, ciekawe jakie będą wymagania tej gry, a na pewno nie małe :D Choć mam nadzieję, że Crysisa nie przebije..

Nie rozumiem, czemu wszyscy uważają że Crysis ma duże wymagania? U mnie na Radku 9550 chodzi nawet nieźle, a taki na przykład Bioshock (demo) w ogóle nie wyświetlał obrazu (brak SM 3.0...), a Lost Planet w ogóle nie raczył się włączyć (jak wyżej...)! Sorry za ten offtop, ale musiałem to z siebie wyrzucić:) Teraz coś z innej beczki, niezwiązanego z tematem: Mass Efect:) U mnie pewnie nie pójdzię, ale i tak na niego czekam. Miło przecież mieć świadomość, że jak kupie sobie nowego kompa to będe miał do kupienia i zaliczenia tyle świetnych gier... a Mass Efect będzie oczywiście jedną z nich.

Usunięty
Usunięty
19/04/2008 16:02
Dnia 04.04.2008 o 13:08, Uspatente napisał:

Na PC, a na trzech ostatnich w prawym dolnym rogu XBOX 360 ;) Trzeci od góry to przecież KotOR po liftingu :P

No i git, grunt to dobre wzorce. :]Zwłaszcza, że o KotOR 3 nic pewnego nie wiadomo.




Trwa Wczytywanie