NWN 2 - patch 1.06 na serwerze gram.pl

Domek
2007/05/29 12:54
78
0

Na serwer gram.pl trafił właśnie patch 1.06 do polskiej wersji Neverwinter Nights 2. Tradycyjnie poprawia on szereg znalezionych w grze błędów, wprowadza też zupełnie nowe elementy.

Łatka 1.06 do Neverwinter Nights 2 wprowadza m.in. rozszerzenie możliwości personalizacji interfejsu gry oraz znaczne rozbudowanie możliwości skryptowania (miłośnicy tworzenia własnych modułów dostają ponad 20 nowych funkcji do wykorzystania). Poza tym usprawniono również działanie toolsetu oraz poprawiono kilka błędów znalezionych w samej grze, usprawniając w niej również oświetlenie (twórcy obiecują, że lśniące obiekty wyglądać teraz będą lepiej niż kiedykolwiek).

Patcha 1.06 do polskiej wersji NWN 2 można już pobierać z serwera gram.pl. Więcej informacji i możliwość bezpośredniego pobrania pliku można znaleźć pod poniższym adresem:

Neverwinter Nights 2, patch 1.04 - 1.06 (55 MB)

GramTV przedstawia:

Komentarze
78
Kapis1
Gramowicz
03/01/2008 04:55

Witam!może ktoś jest mi w stanie pomóc.Otóż mam zainstalowane NWN2 MOTB w najnowszej wersji dostepnej na autoupdate i gram sobie gram cały dzionek,a [ już w sumie 2 raz - ale z Elanee] Kelgar nie wczytał sie do nowego obszaru pomimo tego że wybrałem go do składu drużyny, więc cofam się do warowni na rozstajach i okazuje się że nie ma go w ogóle na liście postaci.Co robić jest jakiś patch na to??Bo nie chce mis ie znowu tego od nowa przechodzić [ ostatni save mam w momencie otrzymania warowni, a ostatni już bez Kelgara w siedzibie Ammona]

Pan_Prezes
Gramowicz
06/06/2007 18:28

[..]

Dnia 03.06.2007 o 22:35, Olamagato napisał:

Jezeli masz jeszcze wersję 1.04.870, to wstrzymaj się z patchowaniem. Wersja 1.06.972 PL, która była wydana jako oficjalna powoduje już tradycyjnie nowe błędy mimo beta testów. Tak więc na bank bedzie do niej szybko hotfix, który zmieni wersję na jeszcze nowszą. Z tego powodu prawie żaden serwer w wersjach, które mają łatkę 1.05 nie przeszedł na 1.06.

[..]Budujace.Tak jakos w zwiazku z /tradycyjna/ sytuacja, ktora sie pojawia z okazji kazdego patcha, czy to wydannego, czy to nie wydanego... takie male przeslanie-podsumowanie dla ''Ludzi Odpowiedzialnych Za To, Owo I W Ogole Wszystko'' http://www.fstdt.com/funnyimages/uploads/105.jpgSytuacja sie robi tak zalosna, ze juz pozostalo sie tylko smiac ;-)

Thunderbolt
Gramowicz
05/06/2007 10:50

Spróbuj przeinstalować .NET Framework 2.0, a następnie gre. To powinno pomóc!

Arathiel
Gramowicz
04/06/2007 17:29

OK, poradzilem sobie i mam tera wersje 1.06. Niestety, mam kolejny problem, a mianowicie nie moge uruchomic Toolseta!! klikam na zestaw narzedzi, a tutaj od razu wyskakuje" wystapil blad z aplikacja neverwinter nights 2 Toolset i zostanie ona zamknieta" :-/ :((. Prosze, pomozcie, bez mozliwosci robienia modow to juz nie jest NWN..................help

Arathiel
Gramowicz
04/06/2007 15:10

Sorry, moze mi ktos powedziec jak zaktualizowac NwUpdate? bo chce zrobic tak jak byla tutaj mowa, zaistalowac NWN2, zaktualizwac do 1.04.870 i dopiero na 1.06. Ale nie moge zaktualizowac gry bo NwUpdate nie dziala. Dzialal jak zaistalowalem dawno temu 1.04.860, ale na oficjalnej stronie NWN2 nie ma juz hotfixa do 1.04.870. Prosze o pomoc i z gory ogromnie dziekuje :]

Olamagato
Gramowicz
03/06/2007 22:35
Dnia 02.06.2007 o 14:35, Xelos Iterion napisał:

Ech, gnębi mnie ten sam problem z przejściem z 1.04 do 1.06, a strona, z której można pobrać poprawkę do aktualizatora nie chce się wczytać...

Jezeli masz jeszcze wersję 1.04.870, to wstrzymaj się z patchowaniem. Wersja 1.06.972 PL, która była wydana jako oficjalna powoduje już tradycyjnie nowe błędy mimo beta testów. Tak więc na bank bedzie do niej szybko hotfix, który zmieni wersję na jeszcze nowszą. Z tego powodu prawie żaden serwer w wersjach, które mają łatkę 1.05 nie przeszedł na 1.06.

Olamagato
Gramowicz
03/06/2007 22:31
Dnia 30.05.2007 o 12:02, The-Darkest napisał:

To mozesz mi powiedziec co takiego robie zle? ? ? Zamieszczam screena na dowod

Po pierwsze dlaczego probujesz zaktualizować grę mając niekontynuowaną wersję 1.04 beta?Prawidłowa wersja gry do patchowania powinna zawierać hotfixa i będzie to numerek 1.04.870. Ty zaś masz 1.04.860. Dlatego nic Ci się nie aktualizuje.

industrialgnome
Gramowicz
03/06/2007 20:36

No bo ktoś tamten plik usunął. Na szczęście ja sobie wszystkie patche na dysku zachowuje. ;) Radze poszukać na oficjalnej Polskiej stronie NwN2 i na ich forum, tam może jest alternatywne źródło.

Xelos_Iterion
Gramowicz
02/06/2007 14:35

Ech, gnębi mnie ten sam problem z przejściem z 1.04 do 1.06, a strona, z której można pobrać poprawkę do aktualizatora nie chce się wczytać...

vatzec
Gramowicz
01/06/2007 20:08

Zapomnieliście o opcji aktualizacji wbudowanej w grę! ;)

Pan_Prezes
Gramowicz
31/05/2007 22:40
Dnia 31.05.2007 o 13:01, Thorn500 napisał:

Ty to mówisz tak na off topie czy robisz mi aluzje ze nie jestem pro?

Pisze on topic, a moja poprzednia wypowiedz byla przekombinowana (kolega radzil mi napisac /dyplomatycznie/ "sry bredze" ;-) ), tak se zauwazylem ;-)Chcialem z deka przyczepic sie do faktu, ze w normalnym oprogramowaniu, w ktorym ktos z bozej laski zaprogramowal system aktualizacji przez internet sie po prostu wciska przycisk aktualizuj i czeka, a nie odstawia komedie z recznym sciaganiem plikow i whatchamaha z instalowaniem kilku patchy oddzielnie.

Thunderbolt
Gramowicz
31/05/2007 13:01

Ty to mówisz tak na off topie czy robisz mi aluzje ze nie jestem pro?

Mistic
Gramowicz
30/05/2007 20:20

Nie jestem na czasie, a do NWN2 w najbliższym czasie nie siąde, jako, że ukończyłem gre 2 razy na patchu 1.02 i raz na 1.04, więc chciałem się szanownego państwa spytać czy poprawiono już opisy Atutów i wymagania klas prestiżowych tak, żeby nazwy nie różniły się od siebie?

Mistic
Gramowicz
30/05/2007 20:20

Nie jestem na czasie, a do NWN2 w najbliższym czasie nie siąde, jako, że ukończyłem gre 2 razy na patchu 1.02 i raz na 1.04, więc chciałem się szanownego państwa spytać czy poprawiono już opisy Atutów i wymagania klas prestiżowych tak, żeby nazwy nie różniły się od siebie?

Pan_Prezes
Gramowicz
30/05/2007 18:32
Dnia 30.05.2007 o 15:38, Thorn500 napisał:

Najpierw instalujemy patcha do aktualizatora. Potem wkładamy patcha 1.04 do katalogu gry. Aktualizujemy. Wkładamy patcha 1.06. Aktualizujemy.

A jakis glupi ktos kiedys chyba powiedzial, ze komputery maja automatyzowac proste czynnosci ;-)Amator to byl chyba... wszyscy wiedza, ze recznie sciaganie plikow, kopiowanie do folderow i wielokrotne wciskanie wszelakich przyciskow zamiast jednego, raz, z jakas smieszna etykieta ''Aktualizuj'' nie jest ani pr0, ani 1337 ;-)

Pan_Prezes
Gramowicz
30/05/2007 18:32
Dnia 30.05.2007 o 15:38, Thorn500 napisał:

Najpierw instalujemy patcha do aktualizatora. Potem wkładamy patcha 1.04 do katalogu gry. Aktualizujemy. Wkładamy patcha 1.06. Aktualizujemy.

A jakis glupi ktos kiedys chyba powiedzial, ze komputery maja automatyzowac proste czynnosci ;-)Amator to byl chyba... wszyscy wiedza, ze recznie sciaganie plikow, kopiowanie do folderow i wielokrotne wciskanie wszelakich przyciskow zamiast jednego, raz, z jakas smieszna etykieta ''Aktualizuj'' nie jest ani pr0, ani 1337 ;-)

Thunderbolt
Gramowicz
30/05/2007 15:38

No i czy umiecie czytać? Skoro mylicie optional content z patchem 1.04 - 1.06?? W najlepszym wypadku nie umiecie czytać po angliku co świadczy o tym jacy z was gracze. Ehh.. A wracając do tematu jeśli coś nie działa to powtórzę jeszcze raz. Najpierw instalujemy patcha do aktualizatora. Potem wkładamy patcha 1.04 do katalogu gry. Aktualizujemy. Wkładamy patcha 1.06. Aktualizujemy. Włączamy grę.

industrialgnome
Gramowicz
30/05/2007 12:38
Dnia 30.05.2007 o 12:02, The-Darkest napisał:

To mozesz mi powiedziec co takiego robie zle? ? ? Zamieszczam screena na dowod

Po pierwsze; optional content nie ma nic wspólnego z patchem, wszystkim to wyskakuje.Po drugie, popatrz na swoją wersję gry (podpowiedź: końcówka): 1.04.860.Do jakiej wersji jest patch? 1.04.870. Masz nieaktualną wersję.Wyjścia są 2.1) Ściągasz hotfix-870 z oficjalnej polskiej storny NwN2 i dopiero wtedy używasz patch 1.04->1.062) przeinstalowujesz grę, auto-update ściąga Ci patch 1.04.870 i wtedy możesz użyć 1.04->1.06Zamieściłem drugą wersję, gdyż ja miałem wersję 1.04.860 + hotifx i niestety miałem problemy z updatem do 1.06 (wyskakiwał błąd przy różnych plikach, kiedy aktualizowało). Dopiero przeinstalowanie gry, wywalenie patcha 1.04 z dysku (miałem wersję jeszcze z FTP) i zaktualizowanie NwUpdate pozwoliło później na uruchomienie patcha 1.06.

industrialgnome
Gramowicz
30/05/2007 12:34

Problem, taki sam miałem pod 1.04, 1.06 tego nie naprawił. ;/ Po włożeniu płyty pojawia się menu startowe (jeszcze w windowsie) to, w którym mogę wybrać Graj/Zestaw Narzędzi/Klient DM/Aktualizacja/Wyjście.Niestety po kliknięciu na ''Zestaw Narzędzi'' albo ''Klient DM'' wyskakuje błąd " ''Pack 2'' is not a valid integer value." i po prosstu nic się nie dzieje. Na szczęście mogę się dostać do Toolseta i Dm-klienta poprzez bezpośredni exe do tychże, choć na pewno byłoby miło jakby ktoś napisał jak się z tym problemem uporać. Mam oczywiście oryginalne NwN2, ściągnięty patch do 1.04 a później do 1.06 i upatchowaną gre. Ten sam problem był z 1.04 i 1.06. Na 1.02 problem nie występuje.

Ancient
Gramowicz
30/05/2007 12:12

Czemu do cholery nie wydacie setupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko jakies pieprzenie z plikami to aktualizatora :[To samo Obsidian- nadal nie maja patcha na swoich serwerech, wszyscy na nas leja zgóry na dół to w dodatku cdprojekt dopiernicza sprawe durnymi rozwiazaniami- brawo!Nie bede wspominał o tej żenujacej sprawie z patchem... nie macie sie z czego chwalić.

Elwro
Gramowicz
30/05/2007 12:10
Dnia 30.05.2007 o 12:02, The-Darkest napisał:

To mozesz mi powiedziec co takiego robie zle? ? ? Zamieszczam screena na dowod

Optional content nie ma nic wspolnego ze zwyklym patchem. (Wiem, bo sam juz spatchowalem, taki komunikat pojawia sie na koncu i tyle.) W ktorym katalogu masz zipa z patchem?

The-Darkest
Gramowicz
30/05/2007 12:02
Dnia 30.05.2007 o 10:05, Thorn500 napisał:

Ludzie jeśli wychodzi wam to co mnie albo Prezesowi to dlatego ze w katalogu głównym gry macie umieścić PLIK ZIP a nie rozpakowany plik rpt czy jak mu tam. TO CO ŚCIĄGNIECIE Z FTP.GRAM.PL TO MACIE BEZ OTWIERANIA TEGO ZIPA WRZUCIĆ GO DO KATALOGU GŁÓWNEGO!! (sorka że krzyczę ale sam do tego doszedłem bo też to miałem, ale tu się kłania umiejętność czytania ze zrozumieniem)

To mozesz mi powiedziec co takiego robie zle? ? ? Zamieszczam screena na dowod

/old_forum/2007_22/20070530120225.jpg" class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image">/old_forum/2007_22/20070530120225_m.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="20070530120225">

Olamagato
Gramowicz
30/05/2007 11:30
Dnia 30.05.2007 o 10:37, Mryous napisał:

Myslisz ze nie umiemy czytac?

Bardzo możliwe. :)

Dnia 30.05.2007 o 10:37, Mryous napisał:

Plik .rar sobie grzecznie siedzi w tamtym folderze, a tak czy siak nic sie nei dzieje.

RAR, to nie ZIP.

Mryous
Gramowicz
30/05/2007 10:37

Myslisz ze nie umiemy czytac? Plik .rar sobie grzecznie siedzi w tamtym folderze, a tak czy siak nic sie nei dzieje.

Thunderbolt
Gramowicz
30/05/2007 10:05

Ludzie jeśli wychodzi wam to co mnie albo Prezesowi to dlatego ze w katalogu głównym gry macie umieścić PLIK ZIP a nie rozpakowany plik rpt czy jak mu tam. TO CO ŚCIĄGNIECIE Z FTP.GRAM.PL TO MACIE BEZ OTWIERANIA TEGO ZIPA WRZUCIĆ GO DO KATALOGU GŁÓWNEGO!! (sorka że krzyczę ale sam do tego doszedłem bo też to miałem, ale tu się kłania umiejętność czytania ze zrozumieniem)

Usunięty
Usunięty
29/05/2007 20:33
Dnia 29.05.2007 o 20:14, kajloz napisał:

a tak wlasciwie jesli chodzi o NW2 to czy wy tez macie ten problem ze sie Krol Cieni nie pokazuje z portalu??

Miałem, bo już przeszedłem NWN 2. Po pokonaniu Gariusa i jego świty zdziwiłem się bardzo, że Król Cieni jeszcze nie wychodzi, a w poradniku było napisane, że od razu wyjdzie. Po paru okrzykach "Co do cholery!", siarczystych przekleństwach i paru próbach udało mi się - Król wyszedł. Po prostu pochodziłem w okolicach tego portalu i chyba go zaatakowałem i dlatego wyszedł. Ale to jest błąd występujący chyba tylko w patchu 1.02, jeżeli nie masz przynajmniej 1.04 ściągnij go sobie, wtedy powinno być lepiej

MetaL2
Gramowicz
29/05/2007 20:25

Obsidian jeszcze po prostu nie zamieścił patcha na serwerze.trzeba go ściągnąć ręcznie

kajloz
Gramowicz
29/05/2007 20:14

a tak wlasciwie jesli chodzi o NW2 to czy wy tez macie ten problem ze sie Krol Cieni nie pokazuje z portalu??

kajloz
Gramowicz
29/05/2007 20:11

Dziwne, że na stronie gram.pl o Neverwinter II jest patch 1.6 czy tam 1.06 a jak ja aktualizuje automatycznie swoja wersje 1.04 badz .4 i cos to pisze ze to jest najnowsza. brdzo interesujace

Sathiel
Gramowicz
29/05/2007 19:59

Błąd w poprawce nie ma nic wspólnego z aktualizatorem - mam najnowszą wersję, zaktualizowaną przed wrzuceniem pliku do katalogu gry i nie działa.

Diamentowy_Szaman
Gramowicz
29/05/2007 19:56

Najciekawsze jest to czy ten patch poprawia wywalanie gry do windowsa, coś komuś o tym wiadomo?

Kris_bla
Gramowicz
29/05/2007 19:16

O jak szybko!!! Super!!! Buahahahahahahahahahaha

Usunięty
Usunięty
29/05/2007 18:41

Wreszcie... całe szczęście, że wypuścili go od razu na 1.06, bo chyba bym zwariował, czekając przez 3 miesiące na patcha, a tak, to jeszcze upatchuje sobie troszeczkę...Nie jest napisane, czy toolset został spolszczony, a w temacie o patchach do NWN 2 otrzymałem informację, że przy patchu 1.05 zostanie on przetłumaczony, toteż moje pytanie brzmi: Czy toolset został spolszczony?

Usunięty
Usunięty
29/05/2007 18:34

Tym wszystkim, co mają problem, radzę dokonać najpierw samej aktualizacji aktualizatora. Potem dopiero wrzucać rara z patchem do głównego folderu i odpalić jeszcze raz aktualizację. Wygląda na to, że Obsidian jeszcze nie podpiął polskiej łatki do swoich serwerów.I mam nadzieję (po raz drugi...), że CDP nie będzie wypuszczał patchy co 0.2 :/

Pan_Prezes
Gramowicz
29/05/2007 18:31

Twoja wersja gry: 1.04.870 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comUzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_autopatch.txtUzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gryŁączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_polish.txtNajnowsza dostepna wersja gry:System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.Czas aktualizacji 0:00:07Szukanie dodatkowej zawartooci.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comNie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txtSkonczoneUpdater 1.08btwRozumiem, ze cdp po prostu pogodzilo sie z tym, ze nie moze wypuszczac zlokalizowanych patchy normalnie, tylko bedzie co drugi wrzucac? Rzeczywiscie! Brawo cdp! Radujmy sie!Żenada. Żenada, że aż żal dupę ściska.

GingeR82
Gramowicz
29/05/2007 18:25

tez mam 1.08przy aktualizacji blad jak u innych...Twoja wersja gry: 1.04.860 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comUzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_autopatch.txtUzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gryŁączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_polish.txtNajnowsza dostepna wersja gry:System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.Czas aktualizacji 0:00:08Szukanie dodatkowej zawartooci.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comNie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txt

Mryous
Gramowicz
29/05/2007 18:24

Tja, a skad tego patcha do updatera mozna sciagnac? Poza tym ja mam go w wersji 1.08.

Ballaksio
Gramowicz
29/05/2007 18:24
Dnia 29.05.2007 o 17:57, Akashi napisał:

Pobierzcie aktualizację do updatera byście mieli go w wersji 1.07

Nawet 1.05 wystarczy - ja taki mam i wszystko idzie cacy. A dzień przełomowy, chyba nawet zamieszcze info o patchu na moim GSie :P

Akashi
Gramowicz
29/05/2007 17:57

Pobierzcie aktualizację do updatera byście mieli go w wersji 1.07

Xantulus
Gramowicz
29/05/2007 17:50

A mi zaczęło dobrze patchować lecz przez przypadek restartnełem kompa no i klops chyba muszę reinstalować neveraTwoja wersja gry: 1.04.870 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comAktualizowanie z pliku lokalnego: nwn2_pc_polish_from104870_to106972.zipWypakowywanie plików z: temp\nwn2_pc_polish_from104870_to106972.zipZwiekszanie objetooci: nwn2_pc_polish_from104870_to106972.rtpSkopiowany plik: nwn2_pc_polish_from104870_to106972.rtpAktualizowanie plikuCampaigns\Neverwinter Nights 2 Campaign\00_cdebug.DLGAktualizowanie plikuModules\0_Tutorial.modStary plik nie istniejePobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild". http://www.atarisupport.comZrezygnowano z patch''a

Krastor
Gramowicz
29/05/2007 17:45

no , to fajnie

Mryous
Gramowicz
29/05/2007 16:52

Twoja wersja gry: 1.04.860 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comUzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_autopatch.txtUzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gryŁączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_polish.txtNajnowsza dostepna wersja gry:System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.Czas aktualizacji 0:00:08Szukanie dodatkowej zawartooci.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comNie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txtSkonczonemam dokladnie to samo, robie wszystko zgodnie z instrukcja itp...

Pietruszex
Gramowicz
29/05/2007 16:02

Ja też ponawiam swoje pytanie bo nie mam czasu czekac na odpowiedź.Co jest?Zainstalowałem właśnie patcha 1.06 do NWN 2 i jest zainstalowany bo jest numerek w menu gry ale nie można grac przez internet wszyscy tak mają?

genon
Gramowicz
29/05/2007 15:57

Ponawiam pytanie, bo już mam dość najpierw czekanie na ptacha potem znowu jakieś kwasy:Twoja wersja gry: 1.04.860 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comUzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_autopatch.txtUzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gryŁączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_polish.txtNajnowsza dostepna wersja gry:System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.Czas aktualizacji 0:00:08Szukanie dodatkowej zawartooci.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comNie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txtSkonczone

Xantulus
Gramowicz
29/05/2007 15:48

*lekko skina głową w ramach podziękowania za patcha* ^^Dość szybko ciągnie nie możliwe ^^

genon
Gramowicz
29/05/2007 15:48

mam to co thorn, może ktoś powie co zrobic

Word_up
Gramowicz
29/05/2007 15:42

Lol.Nie, spokojnie możecie przełożyć news jeszcze o miesiąc...

RakuPL
Gramowicz
29/05/2007 15:27

Z tych co już go zassali niech napiszą czy poprawia on nieco wydajność NWN2?

hellgate
Gramowicz
29/05/2007 15:26
Dnia 29.05.2007 o 15:18, Outlander-pro napisał:

No miło że jest patch. ja kupiłem EK NWN 2 ale jeszcze nei grałem, miałme inne gry do obcykania ;) Teraz zacznęchyba grać w jedynkę ;-)

Hehehe, rozwaliłeś mnie tym postem :DW sumie to masz rację, przynajmniej pograsz w dopracowaną wersję :)

gogowitczak
Gramowicz
29/05/2007 15:20

no to dzisiejszy dzien na czerwono w kalendarzu :P

Outlander-pro
Gramowicz
29/05/2007 15:18

No miło że jest patch. ja kupiłem EK NWN 2 ale jeszcze nei grałem, miałme inne gry do obcykania ;)Teraz zacznęchyba grać w jedynkę ;-)

Sathiel
Gramowicz
29/05/2007 15:09

Mam to samo co Thorn - wie ktoś, o co chodzi ?

Akashi
Gramowicz
29/05/2007 14:59
Dnia 29.05.2007 o 14:50, Kunek90 napisał:

Czyli następny patch jaki dostaniemy to 1.08? ;p - joke Dobrze, że w końcu jest nowy patch :). Przejdę sobie dwójeczkę po raz kolejny i wypróbuje nowe zmiany ;]

nie 3.0 XD - hehe sorrcia nie mogłem się powstrzymać :P

Pietruszex
Gramowicz
29/05/2007 14:58

Co jest?Zainstalowałem właśnie patcha 1.06 do NWN 2 i jest zainstalowany bo jest numerek w menu gry ale nie można grac przez internet wczyscy tak mają?

Kunek90
Gramowicz
29/05/2007 14:50

Czyli następny patch jaki dostaniemy to 1.08? ;p - jokeDobrze, że w końcu jest nowy patch :). Przejdę sobie dwójeczkę po raz kolejny i wypróbuje nowe zmiany ;]

Gul4sH
Gramowicz
29/05/2007 14:27

Ściągam patcha i czekam na nagrodę (NWN 2 :)), a właśnie trochę pytanie poza konkursem - kiedy mogę się spodziewać nagrody??

Thunderbolt
Gramowicz
29/05/2007 14:11

Twoja wersja gry: 1.04.870 PolishSprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.comUzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_autopatch.txtUzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gryŁączenie...nwn2patch.obsidianent.comPobieranie nwn2_pc_polish.txtNajnowsza dostepna wersja gry:System został zaktualizowany. Patch nie jest konieczny.Czas aktualizacji 0:00:10Szukanie dodatkowej zawartooci.Łączenie...nwn2patch.obsidianent.comNie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish_optional_content.txtSkonczonePOMOCY!!! ROBIE WSZYSTKO WG. INSTRUKCJI I WYSWIETLA MI SIE COS TAKIEGO!!!

Arkads
Gramowicz
29/05/2007 14:09

Ciągne. Patcha. I gram w NWN2 :).

bakubartek
Gramowicz
29/05/2007 14:05

po długim czekaniu.... w końcu będzie można sobie pograć na nowym patch''u ;)

deecom
Gramowicz
29/05/2007 14:02

Co tam patche do gry - majstersztykiem jest wydanie GTA San Andreas wersji PL 2 lata od premiery hehe

BigFish
Gramowicz
29/05/2007 14:02

Ech... patch do NWN 2, a bety WiC jak nie ma tak nie ma...

ShinAd
Gramowicz
29/05/2007 14:01

Trochę to trwa, ale nie wybrzydzajmy, cieszmy się że jest :)

sferis
Gramowicz
29/05/2007 13:57

Ekhmmm.... Opracowywanie lokalnej wersji patcha jest stanowczo za długie ....

Akashi
Gramowicz
29/05/2007 13:53

Ech 45 dni temu wyszedł patch 1.05 tak dla dokładności, a patch oficjalny (nie beta) 1.06 - 24 maja 2007 czyli 5 dni temu.Tak w ramach uświadomienia.pozdrawiam

hellgate
Gramowicz
29/05/2007 13:51

W Polsce sprzedawano wersję 1.2, patchujesz to do 1.4 a potem z 1.4 do 1.6

morthi
Gramowicz
29/05/2007 13:48

gre dostaniesz w wersji podstawowej czyli 1.0 - musisz sam spatchowac ja do 1.1 a nastepnie do 1.6

SmokeY
Gramowicz
29/05/2007 13:46

Wyglada na to ze dalej nie poprawiono dzwiekow w wersji pl a czesc opcji w menu dalej jest po ang. No ale przynajmniej mozna grac na multi a dzwieki poprawic lata nieoficjalna.To co nastepny patch 1.08 :]?

hellgate
Gramowicz
29/05/2007 13:46

Wow, widzę ze nareszcie zrobiliście coś z tym transferem, idzie 700 kilo, normalnie szok w porównaniu do tego co było kiedyś :P

Grzech
Gramowicz
29/05/2007 13:42
Dnia 29.05.2007 o 13:21, morthi napisał:

cdp sie stara - nie powiem :) to sie nazywa podejscie do klientow. Patch do heroes 5, teraz patch do nwn2 :) niedlugo nie bedzie mozna zlego slowa powiedziec o was ;) tylko was bedie mozna chwalic :P

A może zbierzemy kasę i kupimy prezenty dla CDP za to, że są tacy mili, szybcy i w ogóle dbają o klienta?Albo laurkę? :P A tak serio to widać, że sporo zmian. Mam pytanko: jakbym zamówił teraz NWN2 to czy będzie up-to-date czy muszę sam pachować? Bo na moim kompie nie ruszy, ale za to u siostry tak :]

Leehtr
Gramowicz
29/05/2007 13:34

Tylko 45 dni czekania na patch PLGratulacje

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/05/2007 13:34

Który to tak narzekał ,że brakuje patcha ? ^_^Mówisz masz :D

Ald_varel
Gramowicz
29/05/2007 13:31

Bardzo fajnie, że wyszedł patch. Napewno troche umili rozgrywkę. Jako iż już przeszedłem Nwn2 dość dawno to napewno skorzystam i zainstaluje patcha;). Ciekawe czy zauważe jakieś diametralne zmiany...

morthi
Gramowicz
29/05/2007 13:21

cdp sie stara - nie powiem :) to sie nazywa podejscie do klientow. Patch do heroes 5, teraz patch do nwn2 :) niedlugo nie bedzie mozna zlego slowa powiedziec o was ;) tylko was bedie mozna chwalic :P

gmx
Gramowicz
29/05/2007 13:20

Wreszcie? malo powiedziane - razem z reszta swiata dostalismy :) a wlasnie mialem dzisiaj instalowac :) przydal by sie update z 1.0 (no co - trzeba pomarudzic :) )

Thunderbolt
Gramowicz
29/05/2007 13:18

Newerwinter Nights 2 ?? To ta gra taka co tak wyszła dawno temu i na patche się tak czekało jak na Duke Nukem Forever ??. hmm chyba ją jeszcze pamiętam. Ale spróbuję ją nawet z pajęczyny wyczyścić i ograć z tym patchem trochę. :|

RakuPL
Gramowicz
29/05/2007 13:14

SZOK! o_O Nareszcie!!! :)

Zebek
Gramowicz
29/05/2007 13:07

HahahahhaWlasnie wczoraj skonczylem

Olamagato
Gramowicz