LotR Online - Edycja Specjalna w sklepie gram.pl!

gram.pl
2007/05/28 16:09
54
0

W sklepie gram.pl dostępne są egzemplarze Edycji Specjalnej gry The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Dzięki nim można jeszcze pełniej wejść w niesamowity świat Śródziemia!

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to pierwsze MMO w znanym z twórczości J.R.R. Tolkiena Śródziemiu. Pozwala na wcielenie się w człowieka, krasnoluda, elfa bądź hobbita i stanięcie na drodze złu z Mordoru. Niewątpliwą atrakcją jest również możliwość znanych z kart książek i kinowego filmu lokacji oraz spotkanie słynnych postaci, takich jak Gandalf czy drużyna pierścienia. Po raz pierwszy można na taką skalę wejść w ten najbardziej znany ze światów fantasy! The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

W sklepie gram.pl można kupować unikatową Edycję Specjalną The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Poza samą grą, zawiera ona dodatkowo:

  • 45 dni gry za darmo
  • Instrukcję w twardej oprawie
  • Kod, pozwalający zaprosić do zabawy przyjaciela na tydzień
  • Wyjątkową figurkę
  • Unikalny przedmiot w grze
  • Kolekcjonerską mapę Śródziemia na kawałku materiału
  • DVD o powstawaniu gry - wywiady, filmy, szkice koncepcyjne, itp.

Wszystko to można nabyć w sklepie gram.pl za 229,90 PLN, zaś wykorzystując Wirtualne Pieniądze już od 209,90 PLN.

GramTV przedstawia:

Kliknij, aby zamówić The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar Special Edition
Już od 209,90 PLN.

Komentarze
54
Asarathus
Gramowicz
29/05/2007 16:56

ES*** zamiast EK, literówka

Asarathus
Gramowicz
29/05/2007 16:56

@ jac 22Twój komentarz rozbawił mnie do łez. Nie chodzi mi o sam początek dotyczący LotRO, ale dalszą część. Warchamer, tak jakby to nie był najważniejszy kiedykolwiek bitewniak i jeden z naważniejszych światów fantasy, mający na koncie sporo świetnych RTSow, ale "klon WOWa jak cholera lacznie z grafa"... To warcraft jest niedorobionym klonem WH, który Blizz wydał ze względu na brak uzyskania zgody na stworzenie gry z realiów Warhammera. Do pięt nie dorasta uniwersum poprzednika. Dodatkowo, sama gra online nie jest nawet w tej chwili w fazie beta, grafę ma stukrotnie ładniejszą [niecały rok przed premierą] i ogólnie, zanim coś na temat gry się wypowiesz przeczytaj FAQ.Wracając do tematu, EK LOTRO wygląda bardzo ładnie i zachęcająco, łącznie z ceną ;) Gratka dla tych, którzy chcą grać, a jeszcze sobie nie kupili zwykłego egzemplarza.

Plagueis
Gramowicz
29/05/2007 09:53

Co jest darmowego?Na przykład to że płacisz te kasę za egzemplarz gry i to co jest w środku a dostajesz za darmo dni gry.Chociaż oni i tak na tym i tak sporo zyskują to jednak nikt nie pracuje za darmo ;]

misioo
Gramowicz
29/05/2007 08:22

Skoro 45 dni za darmo to chyba nie musze przez tyle czasu nic płacić za grę, prawda? Bo jeśli muszę za nie zapłacić te 230 zeta to co w nich jest takiego darmowego??

T34-usuniete_na_zycz
Gramowicz
29/05/2007 08:17
Dnia 29.05.2007 o 08:08, HumanGhost napisał:

Mimo wszystko jak dla mnie abonament jest zbyt wysoki.

Zwłaszcza, że przyrównując do dwóch najlepszych MMO jak WOW i EQII jest najnizszy.

HumanGhost
Gramowicz
29/05/2007 08:08

Mimo wszystko jak dla mnie abonament jest zbyt wysoki.

T34-usuniete_na_zycz
Gramowicz
29/05/2007 08:05

Kolejna świetna promocja.Na Allegro można dostać ta edycje za 150PLN.

Yahoo
Gramowicz
29/05/2007 07:40

Szkoda, że mój net nie uciąga takiej rozgrywki. Edycja bardzo fajna tylko przydałoby się jeszcze jakieś specjalne pudło ...

Kris_bla
Gramowicz
29/05/2007 00:01

Edycja calkiem fajna, szkoda, ze gra to clon WoWa, bo bym sobie pogral...

Selv
Gramowicz
28/05/2007 23:22

Takie wydatki to nie codzienność a jak się na coś czekało ileś tam czasu to te 50zł nie robi róznicy ;)

Zb4wiciel
Gramowicz
28/05/2007 23:14

Ech, szkoda że nie podali informacji o Edycji Specjalnej miesiąc temu. Tak to jej nei kupię, bo już mam grę....

Geglash
Gramowicz
28/05/2007 22:46

"zwykła edycja SPECJALNA" podkreślenie moje // nice :)@Selv w takim razie współczuję a zarazem zazdroszczę (kasy).

SwenG
Gramowicz
28/05/2007 22:37

Tak swoją drogą, czemu wszyscy piszecie o EK skoro to nie jest EK tylko zwykła ES.

fataem
Gramowicz
28/05/2007 21:43

Bardzo bym się ucieszył, gdyby CDP wrzuciło z czasem tą mapkę w powszechny obieg.

Michu94x
Gramowicz
28/05/2007 21:41

Dobra grafika i wiele fajnych rzeczy , chętnie bym sobie w nią pograł. :DTylko ten nieszczęsny abonament. :-|

jac22
Gramowicz
28/05/2007 21:21

Czekalem na gre , mialem nadzieje po beta testach nadzieje rozwialo - nie kupie. Marne PVP mozna powiedziec brak. Nastepna nadzieja w Conanie. Warchamera tez daruje bo klon WOWa jak cholera lacznie z grafa .Pozostalo pykac w GW dalej no i betatesty TABULA RASA swoja droga niezle zapowiadajaca, grajac czujesz sie jak na froncie.Zadyma jak cholera .

Selv
Gramowicz
28/05/2007 20:32

Gdybym czekał na tę grę 4 lata, byłbym jej ogromnym fanem poza tym, kolekcjonowałbym EK to myślę, że tak.sferis: Dla mnie nie ma nic, ale podchodzę do tej gry neutralnie. W żadnej EK nie widziałem nigdy nic ciekawego, ale również nie widzę nic ciekawego w monecie z papieżem czy znaczku wydrukowanym w innym odcieniu niż cała seria. Poza tym, to typowa zawartość `ogólnoświatowej EK` jak widzę. Regionalne się czasem czymś wybijają jak np: H5 (chociaż również nie ma tam dla mnie nic ciekawego).

gogowitczak
Gramowicz
28/05/2007 19:14

:P wszystko fajnie oprocz ostatkich kilku linijek z cena. No i zeby to bylo jak GW - a tutaj trzeba placic abonament :P

marcins
Gramowicz
28/05/2007 18:34

Podsumujmy:Kupiłem LOTRO na Allegro za 140 PLN + Pre-order packa za blisko 20 PLN - 75 PLN za 6tyg. gry (4 z podstawki + 2 z preordera) = 85 PLNTutaj edycja specjalna za 210 PLN - 75 PLN za 6 tyg. gry = 135 PLNDodatkowo dzięki preorderowi mam możliwość kupowania półrocznego dostępu za 200 PLN, co daje 100 PLN oszczędności w stosunku do płatności miesięcznych.Jeśli więc zależy Ci na grze, a nie na mapie i figurce, to nie jest to rewelacyjna oferta. Nie ma czego żałować :-)

Kradziej
Gramowicz
28/05/2007 18:21

Niby nieźle, tylko jakiej jakości jest ta figurka? :D

Blu
Gramowicz
28/05/2007 18:07

Jestem takim fanem LotR a mnie nawet na zwykłe LotRO nie stać ;( Jak uda mi się zdobyć kase to czasu będzie za mało ,mój pech :(

Panki2000
Gramowicz
28/05/2007 18:03

Przecież to nie jest edycja kolekcjonerska tylko specjalna,kolekcjonerska by kosztowała z 5 razy więcej.

MonkOfWar
Gramowicz
28/05/2007 17:56

Hehehe, współczuję biedakom, którzy kupili wersję normalną i teraz plują sobie w brodę :) . Bo LOTRO to i tak giera apetyczna, a w takiej wersji... :>Gdyby nie GW, to rozważałbym masochistyczny zakup Nieśmiertelnego Konta i ładnej gry w LOTRO :) . Ale cóż, jest GW :) .

zdjuna
Gramowicz
28/05/2007 17:47

Jaka tanizna :|. Ostatnio gry MMO mnie nie kręcą, brak funduszy, ale gdyby LoTRO był darmowy z chęcią bym zagrał.

Revusiek
Gramowicz
28/05/2007 17:35

A ja bym się skusił, od dawna czekałem na LOTRO ^^ Ale niestety wymagania tej gry mnie zabiły i muszę czekać na kolejne MMO... -.-

Geglash
Gramowicz
28/05/2007 17:32
Dnia 28.05.2007 o 17:18, Selv napisał:

Brednie piszesz. Popatrz na cenę samego LOTRO - 145zł. Kolekcjonerka 50zł drożej, standard. Poza tym, w EK płacisz za to, że to EK a nie za bonusy. Sytuacja podobna do znaczków, monet etc.

Selv, czyli powiadasz że gdyby tak zmienić nieco layout okładki, dodać napis "Edycja Kolekcjonerska" i podbić cenę o 50 peelenów kupiłbyś to zamiast "podstawki"? Bo to EK?

Geglash
Gramowicz
28/05/2007 17:29

jack też tak kiedyś sądziłem i nawet GW kupiłem ale nie tego się oczekuje kupując grę z półki "MMO". Teraz poluję na jakieś pełnoprawne MMO bez abonamentu (i się wcale nie obrażę jeśli ktoś mi jakieś poleci :) ).

MastOfMast1
Gramowicz
28/05/2007 17:28

Tak tania ta kolekcjonerka, powinna kosztować 50000000zł, wtedy to by CDP zrobił graczom dobrze.

Yezu
Gramowicz
28/05/2007 17:28
Dnia 28.05.2007 o 17:25, stanlee napisał:

> Po co w to grać i płacić miesięcznie ciężkie pieniądze skoro można kupić Guild Wars który jest > za darmo i jest sto razy lepszy i ciekawszy??? A powiedz mi skąd to wiesz jak nawet w LOTRo nie grałeś???

Jak to skąd wie? patrz:

Dnia 28.05.2007 o 17:25, stanlee napisał:

> za darmo

i wszystko jasne :D :D :D

stanlee
Gramowicz
28/05/2007 17:25
Dnia 28.05.2007 o 17:20, jack349 napisał:

Po co w to grać i płacić miesięcznie ciężkie pieniądze skoro można kupić Guild Wars który jest za darmo i jest sto razy lepszy i ciekawszy???

A powiedz mi skąd to wiesz jak nawet w LOTRo nie grałeś???

sferis
Gramowicz
28/05/2007 17:25

No ale co takiego masz w tym EK ... Nic interesującego ;>

Domek
Gramowicz
28/05/2007 17:23
Dnia 28.05.2007 o 16:59, Gol Galad napisał:

Eee.... czy razem z tą edycją jest sama gra ?! xD Nawet nikt nie napisał - ale skoro 45 dni za free przez to to nawet opłaca się kupywać ;P

"W sklepie gram.pl można kupować unikatową Edycję Specjalną The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Poza samą grą, zawiera ona dodatkowo:".Jak to "nikt nie napisał"? :)

Liqid
Gramowicz
28/05/2007 17:23

Drogo, drogo. Ale mi to i tak obojętne, sieciówek raczej nie tykam...

jack349
Gramowicz
28/05/2007 17:20

Po co w to grać i płacić miesięcznie ciężkie pieniądze skoro można kupić Guild Wars który jest za darmo i jest sto razy lepszy i ciekawszy???

Selv
Gramowicz
28/05/2007 17:18

Brednie piszesz. Popatrz na cenę samego LOTRO - 145zł.Kolekcjonerka 50zł drożej, standard.Poza tym, w EK płacisz za to, że to EK a nie za bonusy. Sytuacja podobna do znaczków, monet etc.

Ali_G
Gramowicz
28/05/2007 17:16

heh ciekawe co ludzie powiedzieli by jak by gram wprowadzilo ze 3-5 EK ;] cenka kolo 1000-1200 zl za sztuke :]

chwistek111
Gramowicz
28/05/2007 17:15

Moglibyscie dac zdjecie calej zawartosci ;) Ale itak wole moja EK Wowa TBC :) Dlaczago mowicie ze drogo jak jest tylko 50zl roznicy?? No chyba ze gra jets tak slaba, ze nie zasluguje na taka cene ;] WoWa podstawka kosztowala 199 i jakos nie narzekam ;p

stanlee
Gramowicz
28/05/2007 17:12
Dnia 28.05.2007 o 17:11, Yezu napisał:

Hmm... grałem w Betę. Jakoś nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy między WoW a LOTRO (w samym graniu, różnic jako takich jest w sumie sporo). Może się mylę LoTR Online jest rzeczywiście fajniejszy? Ktoś z was gra?

Ja gram i wolę właśnie LOTRo niż WoWa. Głównie przez świat gry, ale nie tylko.

Yezu
Gramowicz
28/05/2007 17:11

Hmm... grałem w Betę. Jakoś nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy między WoW a LOTRO (w samym graniu, różnic jako takich jest w sumie sporo). Może się mylę LoTR Online jest rzeczywiście fajniejszy? Ktoś z was gra?

sferis
Gramowicz
28/05/2007 17:08

Przecież to jest drogo ... Nic specjalnego nie ma w tym EK, a tak drogo ;/

Krastor
Gramowicz
28/05/2007 17:01

ten abonamencik odrzuca , a wersja kolekcjonerska pewnie z 230 zł jak nie mniej

stanlee
Gramowicz
28/05/2007 17:01

Ta wszystko bardzo fajnie ale dlaczego tak pózno gdybym wiedział iz takie coś wyjdzie nie zamawiał bym preorder packa z którym i tak były duże problemy za co daje wielki minus CDP(gra miała być 14.04, a dostałem ją 01.05)

Gol_Galad
Gramowicz
28/05/2007 16:59

Eee.... czy razem z tą edycją jest sama gra ?! xDNawet nikt nie napisał - ale skoro 45 dni za free przez to to nawet opłaca się kupywać ;PJa poczekam czy pojawi się w tej grze więcej ludzi oraz do wtedy kiedy będę mieć nowego kompa, który to pociągnie ;p

bajwol1
Gramowicz
28/05/2007 16:59

dajcie zdjęcie...

Gofer31
Gramowicz
28/05/2007 16:44

Ho Ho! Jesli mialbym kase na ta edycje oraz na abonament to bym chetnie kupil :). Mapa na kawalku materialu...Tego oczekiwalem kupujac kolekcjonerska edycje HoMM5 ;/.

Bambadil
Gramowicz
28/05/2007 16:31

LOL :D Informację dodano o 16:09, a nie całe 20 min. później nakład już jest wyczerpany :P:P:P to błąd jest w sklepie czy na serio się skończyły ???Ps. Ja i tak czekam na Warhammer: Online :D:D:D LOTRO może kupię, ale to duuuużo później (no chyba, że wygram w totka :D:P:D)

Word_up
Gramowicz
28/05/2007 16:29

Taa gdyby była możliwość gry po stronie Mordoru nie miał bym żądnych wątpliwości - od razu kupił bym grę...ale tak:PCiekawe jaka figurka? Czyżby do gier bitewnych...

Vasilli
Gramowicz
28/05/2007 16:26

Troche drogi:( Czyżby już wszystko wykupili;>

CockS
Gramowicz
28/05/2007 16:24

Dość drogi przecierz to jak dla mnie stanowczo za wysoka cena w stosunku do oferowanych produktów, no i fanem nie jestem wiec tym bardziej bym nie kupil

Lord_Asgaroth
Gramowicz
28/05/2007 16:22

Hmm...czyżby już się skończyło? ;-) Swoją drogą dość drogi zestaw...

Sephirath
Gramowicz
28/05/2007 16:22

Luuuuudzie, ale drogo! x_xMasakra, to ja może WoWa poproszę :D

Rexaw
Gramowicz
28/05/2007 16:22

Jestem kolekcjonerem :) Ale ciut za duzo za ciut mało :ć

marcinsud
Gramowicz
28/05/2007 16:20

troszeczkę drogo ale co tam jak ktoś lubi to kupi

Evil_Khan
Gramowicz
28/05/2007 16:18

Hmmm... Ja osobiście czekam na wiosenną promocję na PC a nie na EK ;)