Nowe patche na serwerze gram.pl

Domek
2007/05/10 10:28

Na serwerze gram.pl pojawiły się patche do polskich wersji dwóch doskonałych strategii - Company of Heroes i Heroes of Might and Magic V. Tradycyjnie poprawiają one znalezione w grach błędy i wprowadzają nowe funkcje.

Patch 1.6 do Company of Heroes to zarówno szereg poprawek w samej grze (pełną ich listę znajdziecie na wymienionych poniżej stronach z plikiem), jak i nowe usprawnienia do jej trybu sieciowego. Wśród tych ostatnich znalazły się m.in. możliwość zobaczenia liczby "przerwanych" gier na ekranie profilu gracza, ulepszenie paska wydajności, czy lepsze dobieranie poziomów graczy podczas autodopasowania. Dla grających online jest to więc pozycja obowiązkowa. Polecamy też ściągnięcie najnowszej łatki 1.61, poprawiającej jeszcze jeden, drobny błąd, związany z pojazdami półgąsienicowymi aliantów. Oba patche można pobrać za pośrednictwem poniższych odnośników.

Uaktualnienie do Heroes of Might and Magic V, oznaczone numerem 1.5, wprowadza kilka nowości. Wśród nich znalazły się możliwości tworzenia ustawień w edytorze gry do dalszego wykorzystania w trybie pojedynku, projektowania składających się z kilku map kampanii, czy nagrywania filmów w grze i ich późniejszego odtwarzania. Poza tym poprawiono stabilność, wprowadzono usprawnienia interfejsu i dopracowano równowagę rozgrywki. Dokładne informacje dotyczące zmian znajdziecie pod poniższymi adresami, umożliwiającymi ściągnięcie poprawki do jednej z wersji gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Diavlopl
Gramowicz
11/01/2008 14:15

No to powtórzę pytanie, a co z NWN2?