Zamówienia przedpremierowe dla Władców Smoków w sklepie gram.pl!

gram.pl
2007/04/20 18:27
10
0

Fanom SpellForce'a 2 wkrótce przyjdzie się zmierzyć z wyzwaniami, jakie otworzy przed nimi dodatek Władca Smoków. Już teraz zaś można sobie zapewnić jeden z egzemplarzy rozszerzenia, składając zamówienie przedpremierowe w cenie od 46,90 PLN (dzięki wPLN) i skorzystać ze specjalnej oferty dla posiadaczy podstawowej wersji gry!

SpellForce 2: Władca Smoków jest doskonałą propozycją dla wszystkich graczy, którym przypadło do gustu oryginalne połączenie RPG-a i RTS-a w podstawowej wersji gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen. Zapewni im długie godziny (ponad 30!) doskonałej rozrywki dzięki nowym, ekscytującym kampaniom i możliwości dowodzenia rasą Szaikan. Sięgnij po setki nowych przedmiotów, zaklęć i stwórz prawdziwe artefakt w świecie, w którym odradza się pradawna magia, a smocze armie przemierzają skaliste wyspy Eo. SpellForce 2: Władca Smoków

Dzisiaj ruszyły zamówienia przedpremierowe na grę SpellForce 2: Władca Smoków. Jej cena to 59,90 PLN, zaś dzięki Wirtualnym Pieniądzom dostępna jest już od 46,90 PLN. A każdy, kto ma zarejestrowaną podstawową wersję gry, może oszczędzić dodatkowo, płacąc za przesyłkę Wirtualnymi Pieniędzmi. Zapraszamy do zamawiania!

Kliknij, aby zamówić grę SpellForce 2: Władca Smoków już od 46,90 PLN!

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
Seqiu
Gramowicz
21/04/2007 12:34

Dnia 20.04.2007 o 22:00, nowak666 napisał:

Jestem ciekawy który z pracowników podszywa się pod tą ksywą...:)

Wyprzedzasz fakty... ;) Ale nie ulega wątpliwości że oferta jest atrakcyjna i jeżeli ktoś jest fanem SpellForce, to nie znaczy że jest pracownikiem CDP. ;)

Revan-Ghost
Gramowicz
20/04/2007 22:23

No dodatek już zamówiony. Ciekawe tylko do którego maja będę czekać...

nowak666
Gramowicz
20/04/2007 22:00
Dnia 20.04.2007 o 18:35, Seqiu napisał:

Kurczę na prawdę to coś tanio wyjdzie. Świeżutki dodatek do gry SpellForce za jedyne 46,90 zł + koszt przesyłki opłacony z wirtualnych pieniędzy ? Nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podoba.

Jestem ciekawy który z pracowników podszywa się pod tą ksywą...:)

Grzech
Gramowicz
20/04/2007 20:36
Dnia 20.04.2007 o 19:25, matiz123 napisał:

Aż się zdziwiłem, że dzień po newsie o dodaniu gry do planu wydawniczego, pojawił się pre-order.

prace nad lokalizacją już dawno trwały (tak podejrzewam) i dlatego tak szybko jest pre-order - teraz tylko poczekać na dodatek + podstawka w promocji, będzie warto - tak myślę.

Pitej
Gramowicz
20/04/2007 19:34

Hmm... smakowita oferta te 46.90 zł

matiz123
Gramowicz
20/04/2007 19:25

Aż się zdziwiłem, że dzień po newsie o dodaniu gry do planu wydawniczego, pojawił się pre-order. :P Przy niektórych grach trzeba było trochę dłużej poczekać. :) I bardzo mnie cieszy też to, że posiadacze podstawki nie będą musieli płacić za przesyłkę. To oznacza, że (już po raz któryś), grę można bez większych problemów dostać taniej, niż w "normalnym" sklepie. I bardzo mnie to cieszy! :DA teraz zabieram się za zamawianie dodatku. :]

Raylin
Gramowicz
20/04/2007 19:19

Nareszcie, co prawda gracze na Zachodzie mogą już grać w ten dodatek od miesiąca, ale warto czekać. 46.90 zł za dodatek wraz z przesyłką to bardzo korzystna oferta, fani SF nie muszą się nawet zastanawiać. Jak to dobrze, że wydaje go CDP :) Teraz trzeba tylko czekać na uściślenie majowej daty; mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja jaka była z podstawką ;)

Brudny_Jack
Gramowicz
20/04/2007 18:55

Jest błąd w tytule, a co do tematu, to kaskę wydam na "Gild Łorsa".

Mistic
Gramowicz
20/04/2007 18:36

E tam, praktycznie zawsze tak jest jak wychodzi dodatek do gry którą CDP sprzedawał. :-)Szkoda tylko, że nie moge tak jak podstawowej wesji S2 kupić dodatku za te 10zł :P

Seqiu
Gramowicz
20/04/2007 18:35

Kurczę na prawdę to coś tanio wyjdzie. Świeżutki dodatek do gry SpellForce za jedyne 46,90 zł + koszt przesyłki opłacony z wirtualnych pieniędzy ? Nie wiem jak Wam, ale mi się bardzo podoba.