10. sezon American Horror Story zaskakuje. Zwiastun pokazuje obcych i syreny

Radosław Krajewski
2021/07/28 16:40
0
0

Ryan Murphy ma nieograniczoną wyobraźnię, o czym najlepiej świadczy najnowszy zwiastun nadchodzącego sezonu American Horror Story.

American Horror Story przez dziewięć sezonów miało swoje wzloty i upadki, ale jeszcze żaden sezon nie zapowiadał się na taką jazdę bez trzymanki jak nadchodzący dziesiąty. Stacja FX pokazała nową zapowiedź kolejnych odcinków, które zadebiutują już w przyszłym miesiącu. Podtytuł nowej serii to Double Feature i zgodnie z nim, historii przedstawi dwa zupełnie różne światy horroru, które zostaną zaprezentowane w produkcji. Już najnowszy materiał pokazuje, że głównym motywem dziesiątej serii będą kosmici, oraz wampiro-syrenie stwory z ostrymi zębami. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.10. sezon American Horror Story zaskakuje. Zwiastun pokazuje obcych i syrenyNie wiadomo, czy w serialu dojdzie do połączenia obu światów, ponieważ zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ryana Murphy’ego, dziesiąty sezon będzie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zatytułowana Czerwona Fala skupi się na morskich stworach, zaś druga, której tytuł brzmi Dolina Śmierci, przedstawi historię przybyszów z obcej planety.

W obsadzie dziesiątej sezonu znaleźli się: Sarah Paulson, Evan Peters, Macaulay Culkin, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock.

GramTV przedstawia:

Amerykańska premiera American Horror Story: Double Feature odbędzie się 25 sierpnia. W Polsce serial powinniśmy zobaczyć na kanałach stacji FOX. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!