W co zaGRAMy we wrześniu 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2020/08/29 15:30
0
0

Remake kultowej Mafii i Baldur’s Gate III to dla wielu oczywiście “must have”, ale warto sprawdzić, jakie inne gry zadebiutują w najbliższych tygodniach.

Crusader Kings III

W co zaGRAMy we wrześniu 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 1 września
  • producent: Paradox Development Studio
  • wydawca: Paradox Interactive
To jedna z tych gier, które mają grono zagorzałych zwolenników, natomiast innych najzwyczajniej w świecie odstraszają, podobnie jak wydany niedawno Microsoft Flight Simulator. Paradox Interactive, tak samo jak Asobo Studio odpowiedzialne za stworzenie wyżej wymienionego symulatora lotu, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc Crusader Kings III zaoferuje liczne udogodnienia adresowane do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tego typu strategiami. Otrzymamy nie tylko przeprojektowany, znacznie bardziej czytelny interfejs użytkownika, ale także lepiej zrealizowane samouczki oraz system podpowiedzi. Poza tym jeśli posiadamy subskrypcję Xbox Game Pass na PC to opisywane dzieło będziemy mogli pobrać bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mowa tu, rzecz jasna, o pełnej wersji Crusader Kings dostępnej w ramach owego abonamentu.

Iron Harvest

  • platformy docelowe: PC
  • data premiery: 1 września
  • producent: KING Art
  • wydawca: Deep Silver
Strategia czasu rzeczywistego? I to od KING Art Games, czyli ekipy mające na swoim koncie głównie przygodówki? A w dodatku osadzona w dieselpunkowym uniwersum 1920+ wykreowanym przez Jakuba Różalskiego? Tak, to Iron Harvest. Gra przedstawi nam alternatywną rzeczywistość. Jakiś czas po zakończeniu Wielkiej Wojny w Europie doszło do kolejnego konfliktu, w którym Imperium Saksonii, Republika Polanii oraz Rusviet, czyli znane nam ze współczesnego świata Niemcy, Polska oraz Rosja, biorą udział w niebezpiecznych starciach. Poznamy je w trzech rozbudowanych kampaniach fabularnych, podczas których pokierujemy różnego rodzaju jednostkami, w tym potężnymi mechami. Ludzie już dawno zainteresowani się tymi maszynami kroczącymi, a następnie zdołali opanować je na tyle, by zrobić z nich użytek w trakcie bitew. Co ciekawe, Iron Harvest zaoferuje również możliwość ukończenia kampanii w trybie współpracy oraz pozwoli na rozgrywkę wieloosobową przez internet.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!