Informacje

Izometryczne RPG akcji Victor Vran: Overkill Edition zmierza na Nintendo Switch

... Małgorzata Trzyna

Premiera planowana jest na lato.

Victor Vran trafiło na PC jeszcze w lutym 2015, we Wczesnym Dostępie, w tym samym roku w lipcu gra miała pełną premierę. Później została rozbudowana o dwa płatne DLC: Motörhead: Through the Ages oraz Fractured Worlds, a następnie doczekała się wydania Overkill Edition (zawierającego podstawową wersję i dodatki), które ukazało się także na PS4 i Xboksie One. Latem grą będą mogli cieszyć się również posiadacze konsoli Nintendo Switch.

- Victor Vran to pierwsza gra w swoim rodzaju, która trafi na Nintendo Switch. Jest to majstersztyk, zarówno pod względem technicznym, jak i gameplayowym. Klasyczne RPG od Haemimont Games jest pozycją obowiązkową dla każdego posiadacza Switcha na świecie - podkreśla Leo Zullo, dyrektor zarządzający w Wired Productions.

- Victor Vran zabrał nas w niesamowitą podróż. Praca z Motörhead oraz obserwowanie, jak wielu graczy pokochało grę, było dla nas prawdziwym przywilejem. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Victor w kolejnym etapie wkroczy na Switcha - podkreśla szef Haemimont Games, Gabriel Dobrev.

Zanim zagrami w Victora Vrana na Switchu, będziemy mieli okazję sprawdzić inną grę od Haemimont Games - Surviving Mars, które ukaże się 15 marca.

Izometryczne RPG akcji Victor Vran: Overkill Edition zmierza na Nintendo Switch - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?